Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik azok a dolgok, amiket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok, amiket kipróbálnátok ha senki nem tudná/látná meg?

Figyelt kérdés

Én lányként kipróbálnám a dupla behatolást (DP) hogy mégis milyen érzés, valamint egy csajjal is ellennék. Persze a valóságban sosem merném...

Ti hogy vagytok vele?



2016. máj. 26. 10:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Egy csajt ketten vagy tobben megdugni!
2016. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én már 2 lánnyal és 1 lány két pasi fel állást is ki próbáltam mindegyik nagyón éllveztűk 2 -16 éveset szívesen ki probálnám 50 es pasi
2016. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
shemale.. 28/N
2016. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én amúgy szoktam ilyenekről fantáziálni!

A több sráccal egyszerre dolgot például! Eddig kettővel már sikerült! Nagyon jó volt! Vagy mondjuk extrém helyen csinálni, a lebukástól tartva. De az egy pasi, két lány felállás is izgat, vagy éppen, ha egy lány kényeztetne!

Én úgy vagyok vele, hogy egyszer élünk, éljük is ki minden egyes vágyunkat, bármi is legyen az! Persze csak normális körülmények között, semmi törvénybe ütközőt, mielőtt valaki félreértené!

aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!