Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol vannak ilyen csajok? Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak ilyen csajok? Ez nem photoshop? (Kép)

Figyelt kérdés
[link]

2016. máj. 25. 22:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem PS.

Erős körte alkat és valószínűleg még gyúr is fenékre. Van ilyen. De nem magától fog így kinézni, tesz érte, és az öltözködéssel is rájátszik, hogy kihangsúlyozza.

2016. máj. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen az alakom és ismerek egy másik lányt is, akinek szintén. :) Eleve fenékre hízó, vékony derekú típusok vagyunk, és még rá is edzünk.


De vannak, akik tényleg plasztikával érik el.


18/L

(Foglalt vagyok)

2016. máj. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Levegő, ivás, evés, ürítés, alvás, biztonságos menedék és ezután jön a szaporodás.
2016. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na ezt nem ide akartam, és nem is az én kommentem.
2016. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Szóval a "foglalt" lánynak üzenem:


Az illemhelyre szokás mondani, hogy foglalt vagyok. Te párkapcsolatban élsz, van párod stb...

2016. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!