Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok milyen rövid szoknya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyen rövid szoknya az amit szivesen vesztek fel? Harisnyát szeretitek? Milyen fajtát?

Figyelt kérdés
Írjátok hány évesek vagytok.

2016. máj. 25. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Én alapvetően nem vagyok valami nagy szoknyás, kényelmetlen számomra, hogy nem lehet benne normálisan leülni stb. Egyberuhákat hordok néha, szoknyát nem, és olyat, ami maximum kicsivel a térdem fölé ér. Combközépig érő és annál rövidebb szoknyák nálam nagyon nem működnek, szörnyen kényelmetlen, és aggódok, hogy kilátszik valamim. Kicsit irigylem azokat, akik természetesen tudnak ilyeneket hordani, mivel sok van ebben a mérethatárban, ami azért még nem közönséges.

21N

2016. máj. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Comb középig érőset elég sűrűn hordok combfixel. Pl ma is.

Minit is szoktam, csak azt már inkább harisnya nélkül, vagy max randira.

22

2016. máj. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szinte csak miniszoknyát hordanék ha tehetném és nem szeretem a harisnyát néha bugyit se veszek fel.
2016. júl. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ja és 17 éves vagyok.
2016. júl. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15\comb közép vagy annál egy kicsit rövidebbet.
2017. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Combközépig érő szoknyát hordok testszínű combfixszel vagy harisnyanadrággal.
2017. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!