Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok milyen rövid szoknya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyen rövid szoknya az amit még felvesztek, szexi és kényelmes, divatos, de nem érzitek "ribisnek"? Milyen harisnyával?

Figyelt kérdés
Életkorotok is írjátok, linkelhettek fotót is róla.

2016. márc. 3. 05:08
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Én szeretem a nagyon rövidet.
2016. márc. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy rövid egyberuha, fekete harisnyanadrággal.
2016. márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amennyiben az időjárás és az alkalom engedi mindig nagyon rövid szoknyában járok, az sem zavar, ha villan a bugyim.

20/l

2016. márc. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Krisztike 95 ***** válasza:
77%

Nekem van olyan minim ami a popsim alá épp hogy ér.Ezt ritkábban hordom.Kb. a popsim alá 10 cm-el érőeket szeretem.Harisnya nadrággal vagy annélkül szoktam felvenni.Nem érzem ribisnek.

20l

2016. márc. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát én általában bőrszínű harisnyát és hozzá ,pedig egy pamut matrózcsíkos szoknyát díszövvel ,de ,ha nyár van ,akkor a harisnyát hanyagolom. 17/l
2016. márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Birom at ilyen kerdeseket amikor egy noies ruhadarbot maris a prostikhoz kotik!

Egy szoknya mindeg is az eleganciat noieseget testesiti meg es inkabb ebben latok szivesen egy not mint ferfi acelbetetes bakancsaba ami a tobbsegnek teljesen termeszetes!

2016. márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


ez a kedvenc összeállításom

2016. márc. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szoknya combközépig testszínű harisnyával.
2016. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

térdig érő szoknya. kötött harisnya. de ezt is csak ha baromian ki kell öltözni valahová, amúgy sose hordok szoknyát.

22L

2016. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

combközépig érős, ez még takarja a combfix szegélyét. Van popsi takarós szoknyám is de ezt csak nyáron harisnya nélkül veszem fel.

22

2016. márc. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!