Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A katolikus lányok, ti szoktat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A katolikus lányok, ti szoktatok masztizni? Ha igen, megbánjátok, vagy természetesnek tartjátok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Van bármi tanítás e téren, ami a női önkielégítés ellen szól?
2016. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
igen, de aztán elmondok 7 miatyánkot, és fohászkodok az Úrhoz hogy bocsásson meg, csak így alszok nyugodtan.
2016. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
néha a kereszttel, ami a polcomon van
2016. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó :'D


Amúgy a kérdésre válaszolva: szoktam, és nincs mit megbánni ezen, természetes dolog. Az csak az álszent emberek hülyesége, hogy ezen bármit is meg kéne bánni... Nem attól leszel jó hívő, hogy ha nem maszturbálsz.

2016. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Majd megtudjátok mikor Isten lesújt :D
2016. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem minden katolikus lány masztizik és valakinek van bűntudata valakinek meg nincs. Aki komolyabban veszi a vallását annak biztos van. Egyébként az se mindegy,hogy katolikus (megkeresztelték és nem gyakorolja) vagy gyakorolja és hívő is. Egy hívőnek lesz,de egy simán megkeresztelt személynek,aki nem gyakorolja annak nem hiszem.
2016. máj. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy kis szentelt vízzel kezet mosnak és meg van oldva.
2016. máj. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok katolikus de olyan közegben nőttem fel, ahol ilyenről nem lehet beszélni, fogalmam sincs pl hogy az anyám mit szólna ha csak ilyenre gondolnék is.

Bűntudatom van, 20 évesen csináltam először, utána undorodtam magamtól sokáig.

2016. máj. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

# 6

Hívő vagyok, komolyan veszem a vallásom, mégis maszturbálok, és nincs tőle bűntudatom. Tudod, miért? Mert borzasztóan álszentnek tartom ezt az egészet! Nem is járok olyan papnak a miséjére, aki baromságokkal tömi a hívők fejét... Ahelyett, hogy a tényleg fontos dolgokról beszélne, mint a szegények és az elesettek megsegítése.

Az a baj, hogy még mindig arra hivatkozunk, hogy "na de a Biblia azt írja, hogy...". Abba bele sem gondolunk, mennyire más világban íródott a Szentírás. Azóta változott eleget az emberiség.

Na mindegy, csak annyit szeretnék mondani, ne legyen emiatt senkinek bűntudata, mert természetes, emberi dolog.:)

2016. máj. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Azért elég undorító dolog. A szex sem tisztább ügy. Isten kitalálhatott volna valamit,testnedvek, szervek, meztelenség és furcsa hangok nélkül....

Amúgy sztem a katolicizmus tiltja a fizikai érintkezés élvezetét, a házasságban is csak gyerekcsinálás céljából szabad.

2016. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!