Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mellszex kicsi cicivel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellszex kicsi cicivel?

Figyelt kérdés

Párom imádja a melleimet és régóta szeretné kipróbálni velem a mellszexet. Szívesen belemennék de ekkora cicikkel(80/B) félek, hogy inkább komikus lesz a látvány mint izgató...

Egyáltalán ki lehet vitelezni ezt ilyen mérettel? 20/l


2016. máj. 23. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából bajod nem lehet a dologból, engedd el magad, és csináljátok ami jól esik :)
2016. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Mivel a férjed imádja, nem lesz komikus, akármekkora is a melled. És kivitelezhető, jó pár ilyen film van... :D
2016. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Mission impossible.
2016. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 RRR ***** válasza:

próbáljátok ki inkább,ne találgass

legfeljebb közben meg meg nyalod

2016. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Mi 75/b - vel szoktunk.. :D szereti.. csak megfelelő technika kell.. és igen picit, szájjal és kézzel rá tudsz segíteni.. ;) hálás lesz nyugii.. :D

Volt egyszer egy olyan bakink, hogy megemelt párnán feküdtem és láttam, hogy nemsoká elélvez, de nem szól.. Nagyobbat lőtt, mint szokott és csukva volt a szám.. :D szerencsére elvicceltük úgy, hogy ( a lehetőségekhez képest ) lassan érzékien lenyaltam.. :D

A meleg / formás cici akkor is feltüzeli, ha kicsi... nem lesz gond az élvezéseel. :D

2016. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%

Hát ekkorával szerintem ne is probálkozz.

Ez olyan, mintha egy férfi felsőtesthez dörgölné a farkát..

Semmi izgató nem benne csak kinevetne ahogy probálkozol..

bocs hogy ezt mondom de láttam akkora mellet és még a push uppos melltartó se segített rajta

velem próbált mell szexelni egy kis mellű lány, hát nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek.

Szerintem a C-s mellett már jónak lehet mondani és azzal mar kivitelezhető lehetne egy ilyen manóver..

22F

2016. máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

6-os ki vagy te, hogy megítélj akárkit is?

Most akkor húzzuk elő a "farok kártyát"?

20 centi alatt, mi lányok meg sem érzünk titeket!

Ne is szexelj, úgy sincs értelme, mert nagyon röhejes lesz, ahogy próbálkozol a csajnál a kis kukacoddal!

Na, ez jól esik?

2016. máj. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
szerintem nyugodtan vállalható én csináltam már 75/B vel is:D 21F
2016. máj. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem lennék szégyenlős.. Küldenék homevideót, a 75/ b - s mellszexről.. !! :D
2016. máj. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincs kivitelezhetetlen akció, csak fantáziaszegény emberek. :D
2016. máj. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!