Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek bent a lakásban van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek bent a lakásban van kutyája/macskája: Volt már olyan, hogy a háziállat nézte, ahogy szexeltetek? Nem zavart?

Figyelt kérdés
Éppen akció van, erre váratlanul megjelenik a kutya/macska. Ilyenkor mi van? Vagy nem is érdekel, folytatjátok tovább, kizárjátok, vagy erről már előre gondoskodtok? ( Esetleg beszáll a kutya is? :D )

2016. máj. 22. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszáll a kutya is, jó ég :DDD


Egyébként, olyan, hogy nézett, velem még nem történt. De volt olyan, hogy cica ráugrált a mozgó lábainkra. :D Vagy ha éppen terpeszben fekve, felhúzott térdekkel masztiztam, a cica ráugrált a kezemre. :D


( Egyszer volt olyan, hogy volt párommal feküdtünk az ágyon, ő félmeztelen volt. Jött az akkor még pár hónapos cica, és a mancsával megpróbálta leszedni a párom bimbóját :DDD Aranyos volt :D )


21L

2016. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Én pár hónapja voltam egy csajszival, akinek yorkieja volt. Nála voltunk fent, és a kutya is az ágyban volt amikor dugtam. Hiába küldted volna le, hozzászokott hogy mindig vele alszik. Túl sok vizet nem zavart amúgy... csendben elnézte ahogy kefélem a gazdit. :)

24/F

2016. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem macskám van. De ő nem jöhet be a hálóba, szóval nem láthat semmit, ami ott történik. És általában ott történik. Egyszer volt egy kis eksön a nappaliban. Nem igazán azzal foglalkoztam közben, h a macska mit csinál. Egyszer kétszer láttam a szemem sarkából, nem zavartatta különösebben magát, mászkált, szaladgált. Nem az volt, h lelült, azt nézte. De még ha az lett volna, engem az sem zavart volna.


Meg amúgy is, neki már úgysem lehet ilyesmiben része (ivartalanítva van), legalább hadd nézze, ha ahhoz van kedve... :-D :-D

2016. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
volt olyan, hogy a cica nézte. aztán volt, hogy játszani akart, elkezdte popfozni a lábam. akkor ki kellett zárni
2016. máj. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
A rotweilerem egyszer felugrott az ágyra, és elkezdte nyalogatni a párom pöcörőjét. :) párom totál kêsz volt, azóta nem lehet bent Fecóka sex közben a szobában.
2016. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, volt már ilyen.


35/N

2016. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lina93 ***** válasza:
100%

Párom cicája bent van, de akció előtt megkérem, hogy tegye ki a szobából, engem nagyon zavar.

Pláne, hogy fél évig iszonyat rossz volt a kapcsolatom a kis "cukisággal" mivel oda-vissza genyóztunk egymással :D

Szóval, ha cica bent van, nincs szex.

Féltékeny páromra nagyon és minden kedvem elmenne, ha meglátnám, hogy néz. :D

23/L

2016. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk van kutyus egyáltalán nem zavar minket, szépen csedben fekszik a saját ágyában. 25/F
2016. máj. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!