Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csökkent libidó esetén mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csökkent libidó esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés
A barátommal majd' három éve vagyunk együtt. Ő 29 én 21 éves vagyok. Mikor elkezdtünk járni egy évig ki sem lehetett minket rángatni az ágyból, annyira szexfüggők voltunk. Utána kezdett csökkenni az érdeklődés, nem az ő, hanem az én részemről. Még mindig kívánom, nagyon jó vele a szex, de vhogy időpazarlásnak érzem, túl hosszú folyamatnak, vagy nem is tudom hogy fejezzem ki. Sok minden mást is lehetne csinálni az idő alatt. Meg én nem szeretem ha hosszú a szex, nekem 15 perc után unalmassá válik, hiába élvezem. Mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok, nem akarom megbántani őt sem, de azt se, hogy a szexuális életünk tönkremenjen.

2016. máj. 22. 16:01
 1/8 A kérdező kommentje:
+ állandóan fáradt vagyok az egyetem miatt, és pont nincs kedvem ezzel befejezni/kezdeni a napot.
2016. máj. 22. 16:03
 2/8 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne ugyan ilyen a bnom is sajnos. :/

24f

2016. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a baj ha nem is nagyon erdekel a szex "unalmasnak" tartod akkor igazabol nehezen lehet ezen változtatni.Mindrnkeppen új dolgokat kellene kipróbálni ami izgat mindkettotoket pl autóban,szabadban bárhol es akkor talan változik a dolog mert "új" lesz.
2016. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Új partner.

A hely változás nem segit.

De az már rég rossz,ha unod a szexet.

Mégis mi kobb dolgot tudnál csinálni abba a negyed/fél órában?

Ablakot pucolni,vagy a szakkönyvet olvasgatni?

2016. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet már nem passzoltok össze szexuálisan,én is a gyors meneteket szeretem,15-30 perceseket,de azt egy nap többször is.Viszont vannak olyanok,akik a hosszú,többórás szex hívei.Én nem szeretem,mert kifáradva már nem jó a szex,szerintem unalmas lesz,ahogy te is írtad.Lehet a pasid az utóbbi típus,te pedig az előbbi.
2016. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ideje lesz lassan belátni, hogy nem sokáig megy együtt a szekér.
2016. máj. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 lehetoseg van.


1: Vagy megbeszelitek ezt es pl. a vizsgaidoszakban inkabb csak cukkoljatok egymast, mint petting... A vegen uj szint hoztok az eletetekben azutan, hogy kihagytatok egy hetet es elmentetek nyaralni.


2: Vagy elolvasod az ezer privatot, amit a kanok most kuldenek neked es csinalod massal.

2016. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen, hogy a párom a hosszú meneteket preferálta, én meg a rövidebbeket. Leültünk, átbeszéltük, elmondta, hogy van egyfajta teljesítménykényszere, hogy ő attól érzi magát férfinak, ha órákon át bírja, pedig a végére már mindketten tele voltunk hámsérülésekkel és egyikünknek sem esett igazán jól. Kiegyeztünk, hogy akkor legyenek inkább rövidebb menetek (inkább többször), de nem KÖTELEZŐ jelleggel. Ha nincs kedvem, elfogadja, megérti. Így nekem is könnyebb, hogy nem érzem kényszernek, és az igényeim érvényesülnek a rövidebb menetekre.

Egy picit tudatosan is "erőltetem", amolyan "evés közben jön meg az étvágy" alapon. Mert valóban, ha belekezdünk, sose bánom meg. Néha előre szólok, most tényleg csak egy gyors menetre vágyom, és akkor annyi van.

Néha meg az ő igénye érvényesül, és hosszasan szeretkezünk, de akkor is úgy, hogy egy rövid menet után jön egy hosszabb.

Néha tudatosan igyekszem új dolgokat belevinni. Szóval a kommunikáció és egymás igényeinek figyelembe vétele csodákat tesz.

2016. máj. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!