Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gerjedek a férfi ujjakra. Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gerjedek a férfi ujjakra. Ez normális?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, és valamiért néha azon kapom magam, hogy bámulom egy pasi kezét, és arról fantáziálok, hogy hogyan ujjazna meg vele... Nem tudom miért, de a hosszú, zongorista férfi ujjak, picire vágott körmökkel ezt váltják ki belőlem... Ez nagyon beteg, vagy még normális?

Belegondolni, hogy érzem, amint belém nyúl azokkal a szép ujjakkal... Te jó ég!



2016. máj. 7. 11:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Felajánlom az enyémet ha gondolod
2016. máj. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok...múltkor írtam pont ki egy hasonló kérdést.Kicsit megnyugtató,hogy nem csak én vagyok így ezzel.:D


szintén 19L

2016. máj. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez is valami :)


Nincs ebben semmi elítélendő :) Aranyos vagy :)


246F

2016. máj. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24/F *
2016. máj. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hallod nálam ez ellenkezőleg szokott lenn én is szoktam nézegetni a női kezeket és kajak az jut eszembe milyen jól állna benne egy farok amit szépen kezelésbe tudna venni.F
2016. máj. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi, #2, szerintem is megnyugtató! :)
2016. máj. 7. 11:21
 7/15 anonim ***** válasza:

Ismerek lányokat, akik a kezektől indulnak be, szóval nyugi, nem vagy nagyon kattant :)


Megmutassam az enyéim? ;)

2016. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van valami kedvence az ellenkezo nemben,szamomra a mely hang es szinten a hosszu ujjak. 28N
2016. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs pasitok akkor szívesen szemlélhetitek az enyéimet! Ha megtetszene akkor használnám is! F.
2016. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

Rengeteg vágy létezik, a tiéd abszolút nem beteg. Nem undorító, se nem erőszakos.

2016. máj. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!