Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 30+-os nőket, (nem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30+-os nőket, (nem az öreges, csúfakat, hanem a fiatalos, kimondottan jó külsejüeket), miért érdeklik a 20-as korosztályba tartozó fiúkák?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegyiket. Csak a kielégítetleneket.
2016. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez tök jó lenne, ha így menne, mert huszonéves fiúka létemre nem nagyon tudnak megmozgatni 20 év körüli lánykák...
2016. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

mert a saját korosztályában már nem talál szabad példányt.

Tudod a faszik olyanok, mint a belvárosi parkolóhelyek: a jók foglaltak, a többi meg nyomorék.

Nos ekkor jönnek számításba az új építésű parkolók.

Na ez csak egy vicc volt.

Hát a nőknek szerinted nem izletesebb a friss portéka?

Ha a faszik a fiatal csajokra gerjednek, akkor a nők miért nem tehetik ezt meg?

2016. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 B.lacko ***** válasza:
40%

Mert sajnos (nok elmondasa szerint) 35-40 korosztaly fele belaszik 1 utan.. Aki meg nem az erzeketlen..bevagja es ennyi! Fiatal ferfiaknak az a resze megy a milfekre,akik komolyabb es nem birjak a nyavogos csitriket:)

Es igy minsenki jol jar..

18 eves korom ota csak 30 as novel voltam!

F\28

2016. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

30+-os nő vagyok, saját és barátnőim beszámolói szerint csak nagyon kevés olyan nő van ebből a korosztályból, akik a 20-as korosztályhoz vonzódnak. Akik igen, azok csak "szextárgyként" tekintenek rájuk.

Ellenben sokkal több huszonéves van, aki szeretné azt hinni, hogy a 30+-os nők rájuk gerjednek (és erről szánalmas módon próbálnak győzködni).

2016. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert a 30 feletti nők már tudják hol a helyük, a huszon évesek meg még csak most tanulják
2016. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár így lenne. Már 14 évesen is a 40 éves angoltanárnőmbe voltam szerelmes. Viszont azóta sem találtam idősebb nőt egyáltalán. Pedig külsőre és belsőre sem panaszkodom, ha a nőknek való tetszésről van szó. A legidősebb nő akivel voltam az 23 éves volt sajnos.


22/F

2016. máj. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!