Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavarna, ha a szexpartnered...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a szexpartnered többet érezne irántad?

Figyelt kérdés

Nem tenné szóvá, nem féltékenykedne, semmiféle külső jelét nem adná ennek, amivel kellemetlen helyzetbe hozhatna, csak egész egyszerűen tudnád, hogy ő többet is szeretne, te viszont egyértelműen nem.

Zavarna ez a dolog?


2016. máj. 19. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Lehet,hogy lehetne valami a dologból.
2016. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem adná semmilyen jelét, akkor nem tudnám. Ahhoz mindenképp ad jelet, például hosszan ölel, szerelmesen néz és csókol. Ha szimpatikus és el tudom vele képzelni, akkor szerintem én beleesnék idővel. :D

Ha meg amúgy nagyon nem szimpatikus akkor leépíteném. Erre már volt példa. Addigra esett belém, mire én rájöttem, hogy nem akar megpróbálni a komolyabbat vele.

2016. máj. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha semmilyen jelét nem adná, honnan tudnám?
2016. máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, ha őt nem zavarná, ha az én részemről nem lenne semmi, és nem is követelőzne.
2016. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!