Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kattog a fiúm szex közben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kattog a fiúm szex közben?

Figyelt kérdés
Folyamatosan kattogó hangokat hallat, amikor meg elmegy, akkor sokkal hangosabban és gyorsabban kattog... Nem tudom, mihez hasonlítsam, olyan, hogy "k...k...k...k néha megtöri, egy kis "hö...hö...hö" hanggal, majd élvezésnél begyorsít, úgy, hogy "k.k.k.k" Nem értem, még életemben nem hallottam ilyet!
2016. máj. 18. 19:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy titokban egy android és ráférne egy olajozás.
2016. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Túl kemény a kukija,ami ütögeti a méhfaladat.
2016. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Lehet csak kilazult benne egy csavar...
2016. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha ha ha... A száján jön ez a hang ki.
2016. máj. 18. 19:26
 5/15 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem így néz ki a srác?

[link]

2016. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Valaki normális válasz? Arra is gondoltam, hogy mozog egy foga és az adja ki ezt a hangot, ahogy himbállódzik és hozzácsapódik a többi fogához!?
2016. máj. 18. 19:37
 7/15 A kérdező kommentje:
Ui: azt megfigyeltem, hogy tátva a szája szex közben!
2016. máj. 18. 19:38
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

ha tátva a szája szex közben, akkor mégis hogy kattognának a fogai? netán indákon lógnak?


egyébként nem lehet, hogy visszatartja a lélegzetét és mikor egy-egy mozdulat hatására kiszökik a tüdejéből egy kis levegő, megmozgatva a hangszálait, esetleg azt hallod? mert lehet, hogy nála így jön ki az, hogy szex közben nem nyög.

2016. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
be van kattanva
2016. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem csak az egyik foga mozog, és azt hittem, hogy az ütődik hozzá a két mellette álló foghoz! De ez ennyire egyedi jelenség? A többi pasi nem ad ki ilyen és hasonló hangokat közben???
2016. máj. 18. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!