Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szemölcsöm van, akkor meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szemölcsöm van, akkor meg tudok fertőzni nemi úton vele valakit?

Figyelt kérdés

Közönséges szemölcsről van szó, amit valószinűleg kézfogással kaphattam el

A kérdés az hogy szex által lánynak át tudom ezt adni?


2016. máj. 18. 17:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Az olyanokat lőném be inkább mint te :D
2016. máj. 18. 17:09
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönjük emese :D

Kezeltetve van, amióta megjelent

2016. máj. 18. 17:18
 3/10 B.lacko ***** válasza:

Okos gyerek lehetsz..ha te kezfogassal elkaptad akkor szex kozben is atadhatod nem? Sok logika kell hozza.. Kezrol kezre terjed te irtad nem? Akkor kezrol puncira nem?

Biztos homomos az a baci es csak kezre megy..miert kerdezel probalj gondolkodni..es talan nem kell kerdezned!

2016. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 B.lacko ***** válasza:
"Homomkos"
2016. máj. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értelmileg visszamaradottakkal nem szeretnék leállni vitatkozni. A HPV vírusnak (ami a szemölcsöt okozza a kézen is) rengeteg változata van, mind más és más. Magyarul ami a kezeden van az egy olyan fajtája, ami azt a testrészt támadja, ezért kérdeztem amit kérdeztem, de gondolom neked az "omg te huje vagy a pucira is rá rakod ha kezet fogtá.." hozzászólásaid mögött tudás nem sok van
2016. máj. 18. 17:35
 6/10 B.lacko ***** válasza:
Ha egy kicsi eszed lenne..ha itt 20 an mondjak,hogy nyugi..nem gond! Akkor se nyuknak ugy nohoz..mert virus virus..de ehhez agy kell sajnos..
2016. máj. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Màr megint te vagy az istenem,màr leìrtam egyszer ìgy jâr az aki ész nélkül d.g gumi nélkül. Megint lepontozhatsz akkor is ez lesz a véleményem . Legközelebb húzz gumit a farkadra és ennyi. Ja bocs az nem megy. Az ilyen megérdemli a sorsàt...
2016. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2016. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez az első kérdésem ebben a témában, szerintem keversz valakivel :D
2016. máj. 18. 19:57
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem ahhoz közöm nincs amit linkeltél, nekem az ujjamon van, de azért köszi.
2016. máj. 18. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!