Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg szuz vagyok most keszulok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wildangel91 kérdése:

Meg szuz vagyok most keszulok az elos aktusra es felek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok most keszulok az elso szexualis kapcsolatomra a parom 28 eves , felek az elso alkalomtol , neki a merete 24 cm megmertem, nem tudom mi az idealis meret, elsore nagyon faj e ! adnatok valami jo tanacsot ?

2016. máj. 17. 18:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
en kerdest tettem fel mert ugy tudtam amit mashol nem mersz itt fel teheted latom tevedtem ... miert lenne kamu ? de ahogy latom ezen az oldalon sok kamu ember van mert mar 3 ram irt uzenetbe a tematol elteroen :(
2016. máj. 17. 19:29
 12/13 anonim ***** válasza:
Baratome kb 20 centi. Nekem nagyon fájt. Nem a hossza miatt, vastagság miatt. Alig ment be, szűk voltam pedig nedves voltam nagyon. Nekem rettentoen fajt eloszor. Utana kicsit elveztem is. Viszont nagyon véreztem. Tobb napig pecsételo verzesem volt utana. De remek elmeny volt :) hajrá
2016. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jo tancs: lazulj el, elvezd :) ennyi

Probaljatok lovagloba eloszor ugy te iranyitod.

2016. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!