Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van különbség a maszturbálás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van különbség a maszturbálás ideje, és a valódi szex ideje közt?

Figyelt kérdés

Tehát ha pl ha 20-30 percig bírom, akkor szex közbe is eddig fogom kb? Vagy elmegyek 3 perc alatt ahogy mindenki mondja? :D első lenne

18/f


2016. máj. 16. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
ha gy kérdezed, akkor nagy az esélye
2016. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szeritnem a kettö egymástól független dolog... ugy gondolom hogy ha a maszturbálás olyan lenne mint a szex akkor már kihaltak volna az emberek.
2016. máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és kb mennyi ideig fogom bírni? :D sehogy se befolyásolja? Sokszor már több mint 1 óráig vertem.. xd
2016. máj. 16. 19:29
 4/10 anonim ***** válasza:
annyiba fogja befolyásolni hogy elöbb utobb nem fog felállni a tököd mert elhasználtad az energiát a marokmarcsára...
2016. máj. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sokmindentől függ. De nagyrészt fejben dől el. Lehetséges hogy annyira felizgat a valódi nő látványa, illata, érintése hogy fele addig se fogod bírni, mint ha mondjuk magadnak csinálod. De az is lehet hogy teljesen józan tudsz maradni és tovább is bírod majd.
2016. máj. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen más ingerek fognak érni,ha a lány hüvelyébe berakod,mint masztikor.Ez nálunk lányoknál is így van.

Esőre valószínűleg percek alatt elélvezel majd.L/21

2016. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2016. máj. 16. 19:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Elsőre nem szabad nagy elvárásokat támasztani, mert csalódásként fogod megélni, nem élményként.
2016. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mikor örömlánynál voltam ott egy óráig bírtam itthon viszont hamar megvan magamnak,de lehet csak a gumi zavar engem vagy túl tág volt.
2016. máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam ez úgy van, h amíg masztinál max 5 percig bírom, addig a partneremmel 20-25-30 percig is menni szokott. Nem is értem, h miért van így, de nagyon örülök neki, h nem fordítva van!
2016. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!