Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak és a női száj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és a női száj?

Figyelt kérdés

Amikor a kocsiban ültünk a férfi az ujjával a számhoz ért, és azt mondta hogy milyen vékony ajkaim vannak.

Miért ért hozzá, miért mondta?


2016. máj. 16. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

félt hogy szétreped ha valami vastagot megprobál beletuszkolni...

hát igen a fogkefe veszélyes holmi esténként álmosan...

2016. máj. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A bunkó és értelmetlen válaszokra nem vagyok kíváncsi.
2016. máj. 16. 00:19
 3/6 RRR ***** válasza:

tetszik neki

izgatja

esetleg arra vár,hogy megpuszilod az ujját

amiből bármi is lehet:XDD

2016. máj. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerinted... ennyi sztoriből amit leirtál mi akik jobb esetben nem voltunk ott... szerinted mire tudunk következtetni? Gondold már végig hogy ha te enyit olvasnál hogy "pasi nő kocsi számhoz ért akkor mire gondolt" akkor te mit mondanál?
2016. máj. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megnezte az ajkad. Kivancsi volt milyen lehet hat majd ha beteszi tobb minden derult volna ki. De ezt te ugy se erted. Az ajak az jo neha fugg attol h hogyan tudsz szopni. Persze en ezt nem allitom csak hallottam. Engem nem zavar ha egy lany nem tud jol szopni. De most ebbol nem sokra tudok kovetkeztetni mint a csavo elfantazialt h milyen lehet egy csaj ilyen kis ajakkal kepes.
2016. máj. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg azt, hogy nem szereti a szilikonnal telipumpált nagy "szopós" szájakat... szerintem is szebb, ha vékony, mint a mű
2016. máj. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!