Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek volt már olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan hogy nagyon, tényleg nagyon kívántatok valakit, de nem kaphattátok meg?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy hogy mi miatt. Mit tettetek ebben a helyzetben?


(Hogy kicsit értelmesebb legyen a kérdés: Nagyon kívánok valakit, egyéb okból kifolyólag nem lesz semmi, de nem tudom elfelejteni. Akármikor meglátom, alig tudom visszafogni magam.)


Mit tudok csinálni ebben a helyzetben?


2016. máj. 15. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy valakivel ilyen nem történt. Gondolkozz el azon: amíg ő vígan éli az életét, tesz rád magasról, te szenvedsz? Vagy te is kiéled a napokat? ÉS mikor rájössz egy ember sem érdemli meg, hogy sóvárogj utána, és tovább kell tudni lépni, akkor el fogod felejteni.
2016. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
El kell felejteni. Nekem van párom, imádom szeretem, de volt nem régen egy pasi aki elvette az eszemet. Szó sem volt megcsalásról, egymáshoz sem értünk, fèl méter volt a legkisebb távolság közöttünk. Kívántunk egymást baromira, de nem tettem meg. Tudtam, hogy ez egy lángolás, és nem bírnám ki a lelkiismeret furdalást.20/l
2016. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Minden bap ezt érzem, ha sokat járok kint. Sok jó csaj van, de sosem lesz közöm egyikhez sem, ha szerecsém van valami örge, ronda, szemét némber eseteg lesz, de utálni fog.
2016. máj. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen. Azóta se tudtam kiverni a fejemből. Pedig 9 hónap telt el. Még a hangjára is emlékszem és arra pontosan emlékszem mikor mit beszéltünk, hol futottunk össze. :( Azóta felkeresett, de több dolog is utat áll a kapcsolatunknak.
2016. máj. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sosem szerettem csokolozni, mert szerintem meg soha nem csokoloztam olyan emberrel, aki tetszett volna. De lassan egy eve megismertem egy ferfit, akivel minden vagyam (legalabb) csokolozni, de sajnos nem lehet.


23L

2016. máj. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Uhh, egyszer. A párommal a munkahelyünkön jöttünk össze. Nem laktunk együtt, és már jó ideje találkozni sem tudtunk. Egyszer aztán összefutottunk másnak az irodájában. Ott ültünk ketten, egymás mellett, az ajtó nyitva és bármikor bejöhet valaki. Gondolkodni sem tudtunk, csak akartuk egymást. Azon kattogtunk, hogy csók csók csók, de nem lehetett.

Akkor kívántam legjobban.

2016. máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen,most is ilyen helyzetben vagyok sajnos és nagyon szenvedek miatta. Imàdom őt,mindig a fejemben jár. Eleinte szexuàlis vonzalomnak indult a dolog ,de elfelejtettem,mert elment fél évre külföldre ,de visszajött,és újból előtörtek bennem azok a régi érzések felé,csak most egyre erősebben ,belészerettem,alig vàrom,hogy làthassam, beszéljek vele,kìvànom őt,életem szerelme,amolyan tipikus àlmaim pasija. De sose lesz köztünk sajnos semmi,mert nős és hűséges. De annyira fàj legbelül.:( :( :(
2016. máj. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#1 Mindketten sóvárgunk a másik után, csak az illem áll az útban de az nagyon. (Mindketten szabadok vagyunk ráadásul).

2016. máj. 15. 18:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Most is ez van..bar a pasi nem is tud arrol hogx tetszik nekem m. Elmondani meg nem merem neki. 19/L
2016. máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Könnyű azt mondani 1-es,amikor belé vagy zúgva az illetőbe. Làtom te még nem voltâl ilyen helyzetbe,kìvànom,hogy ne is legyél,mert nagyon rossz érzés ....!
2016. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!