Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Állandóan ezt a béna kategóriá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan ezt a béna kategóriát olvasgatom a gyk-n. Miért nem tudok leállni?

Figyelt kérdés
Mindig valamilyen perverz kategóriát olvasgatok vagy hasonlót olvasok. Nem tudok leállni vele. Ezzel mit kezdhetnék? Már komoly pótcselekvésnek érzem.
2016. máj. 15. 00:36
1 2
 11/18 Lenrok79 ***** válasza:
aki függő, az biztosan nem is tud leállni vele. De inkább ezt olvasgasd, mint hogy drogozzál
2016. máj. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Unalmamban állandóan ezt az oldalt olvasgatom.

Ha lesz majd érdekesebb elfoglaltságunk biztosan leszokunk. :)

21L

2016. máj. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
szerezz egy partnert akivel egész nap szexelsz aztàn nem jârsz ide
2016. máj. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Egyszerű a megoldás!

Ha firefoxot használsz, van hozzá egy kiegészítő a

Blocksite

Ezzel letilthatsz weboldalakat.

Letiltod a gyakori kérdések.hu –t és meg van oldva.

2016. máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%
Ugyan olyan hülye vagy mint mink .
2016. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én csak unalom űzés képpen nézek fel 2 naponta vagy hetente. Van amikor hónapokig nem nézek fel, van jobb dolgon is. Viszont ha felnézek, akkor mindig ezt a kategóriát nézem :D Azért, mert megtudom, hogy mennyi nyomorék ember van.... persze vannak kivételek, akiknek tényleg kell a segítség. Azoknak segítek :)

De azt veszem észre, hogy a gyakori kezd újra "jó lenni", ahol nyugodtan rakhatnak fel kérdéseket, mert nem fogják őket lehordani, hanem inkább segítenek. :) /M

2016. máj. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mert kielégületlenek vagyunk,szexéhesekés nem maszturbálunk eleget
2016. máj. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is k. sok időmet elcseszem a gyakorizással :'(...régen jobb volt, mikor még egybe volt a 3 kategória, amit most külön-külön kell megmyitni
2016. máj. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!