Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki a jobb nő: Annalynne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a jobb nő: Annalynne McCord, Miranda Kerr, vagy Palvin Barbara?

Figyelt kérdés
20/N kérdése
2016. máj. 14. 22:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%
Annalynne McCord :O
2016. máj. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom nagyon jó, de nálam Palvin Barbi a best.
2016. máj. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%
Gyűlölöm a modellp*csákat.
2016. máj. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%
Palvin Barbi, Miranda Kerr
2016. máj. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
12-es, Annalynne nem modell. Színésznő. Pl. 90210.
2016. máj. 15. 01:13
 16/18 anonim ***** válasza:

13-as, nem? Ez a számsor mi? A bankkártyaszámod? :D


Na, de komolyra fordítva a szót, szerintem mindegy. A színészek nagy része is azért színész, mert "jól néz ki", eladható, nem a képességei miatt. Vin Diesel szerinted jó színész? A férfiaknál is ugyanúgy megvan ez. De a nőknél a legjobb példák a Cameron Diaz, Sandra Bullock, mondjuk így hirtelen. De ez a popsztároknál is megvan. Egy Britneynek se a hangja, a művészi értéke meg végképp nincs sehol, eladható, jól néz ki. Ezeket a magukat a képünkbe toló, "jó nő", "jó pasi" vagyok emberektől egyszerűen hányok. Annyira erőltetetten akar bennem vágyat kelteni, hogy legszívesebben falra másznék tőlük. Én a természetes, aranyos, őszinte, egyszerű embereket szeretem. Őket lehet megszeretni és értük lehet rajongani. Emberiek, ha kell csúnyábbak, ha kell lestrapáltabbak, ha kell sírnak, szomorúak, nem ilyen kinevelt, megcsinált, szimbólumok, a "szépség", "nőiesség", "férfiasság", "erő" mintaképei.

2016. máj. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%
Nekem egyik sem jön be. Túl mű mindegyik. Pálvin Barbi meg kifejezetten taszít.
2016. máj. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Palvin Barbi <3
2022. márc. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!