Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek igénytelen dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igénytelen dolog ha egy 24 éves nő autóban szokott szexelni?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban vannak de egymásnál otthon nem megoldható a dolog. Tényleg igénytelen, ízléstelen dolog, amit max a tiniknek lehet elnézni? Mert hogy ennyi idős nőnek már meg kellene válogatni kivel áll össze, meg már lassan családot kellene alapitani, nem az erdőben szexelgetni.
2016. máj. 13. 20:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ja, élvezze az életet a 24 éves nő, azaz keféljen fűvel-fával... :D


Amúgy szerintem nem is az a baj, hogy igénytelen, mert az ízlés kérdése, de inkább kényelmetlen :D

2016. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11, tudsz olvasni? Párkapcsolatban... ha fűvel fával teszi akkor is tegye, 6 éve felnőtt.



Nekem kényelmes volt kocsival és izgató.

2016. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12: és te tudsz? a te kijelentésedre reagáltam, nem a kérdezőre, ezért van ott pl. az az enter, te észlény...
2016. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja bocs, nem is a tied volt. Mindegy, attól még áll az, hogy valószínűleg direkt írtam külön a két mondatot...gondolkodj el, mi lehetett ez az ok ;)
2016. máj. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Itt a tobbseg leirta, hogy mennyire jo spontan, izgi autoban szexelni. Igen. Igazuk van. Egyszer-egyszer ha elkap a hev akkor tok jo, de itt nem errol van szo. Szerintem igen igenyelenseg, tiniknel is hogy kocsiban csinaljak, 24 evesen pedig vegkepp. Nem azert mert csaladot kene alapitani hanem mert nem higienkus hosszutavon, kenyelmetlen es olyan "olcso" erzes lehet hogy beszallok es megyunk szexelni.
2016. máj. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

De mi nem higiénikus, én minimum heti 1-2x tisztíttatom minkét autómat. Mi nem higiénikus??? Ezt árulja el valaki.


Nő.

2016. máj. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!