Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, Ti hogy álltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, Ti hogy álltok a félrelépéssel?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban a szex néha ellaposodhat. Jó néha a változatosság, amiről nem tud nem fáj, vérpezsdítő néha egy kicsit a tilosban járni. Ti hogy vélekedtek erről? 29/F

2016. máj. 13. 09:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Korábbi kapcsolatomban volt, hogy félre léptem, de utána nagyon rossz érzés volt.
2016. máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

hát nálam nincs olyan h unalmas szex :-D


szal fel sem merül a megcsalás

max engedélyezett a szebbik nem kényeztetése felügyelet alatt :) vagy hármas négyes többes

2016. máj. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#3 -as jol gondolkozik!


Miert gondolod hogy nem faj neki? Egyebkent egy patakny vagy, ha nem tudsz odaalni ele es azt mondani

"tudom, hogy van svajci hitel, jarunk szuleid latogatni, gyereket terveztunk meg a kapcsolat elejen, de most megqrnak mast is"

2016. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Oké kérdező csak Nehogy az legyen, hogy a csajod a hátad mögött mindenkivel félreqr.

Semmi baj a változatossággal de azt ne akkor Tegye az ember ha van valakije.

2016. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa,hogy nagyon húzós helyzetbe kerültem és komoly akaraterő kellett ahhoz,hogy hűségesen viselkedjek. Végül sikerült. Lett volna "okom" megcsalni,de én nem így oldom meg a problémákat. Viszont én már kaptam a másik oldalról olyat,amit inkább nem szerettem volna...
2016. máj. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

# 10


"Sok más mellett szerencse, hogy nem egy kitalált, középkori szappanoperában élünk. Mert az ilyen sztori kb. csak ott fordulhatott elő."


Ebben azért szerintem ne legyél biztos.


Én is eléggé megdöbbentem rajta, amikor először olvastam arról, hogy különböző orvosi statisztikákon alapuló becslések szerint a gyerekek 8-15 %-ának nem az a vér szerinti apja, aki abban a tudatban neveli. (Ha érdekel, elég sok forrásból találsz a neten erről információt.)


Van olyan ismerősöm, aki felnőtt fejjel tudta meg, hogy van egy nála pár évvel fiatalabb féltestvére, aki az apja félrelépéséből származik, de a volt szeretőjének a férje abban a tudatban nevelte fel a lányt, hogy a sajátja.


És van olyan 30 feletti barátnőm, aki most próbálja feldolgozni, hogy kb. másfél éve, már az apukája halála után tudta meg, hogy valójában nem az a vér szerinti apja, akit egész életében annak hitt, hanem az anyja fiatalkori szeretője.


Ami meg a hasonlóságot illeti, ha körülnézel az ismeretségi körödben, szerintem te is látod, hogy elég sok ember van, aki nem kifejezetten hasonlít egyik szülőjére, vagy egyikre sem igazán, annak ellenére, hogy a vér szerinti fia vagy lánya, (a genetika és az öröklődés szabályai ugyanis nem matematika), így simán lehet olyan, hogy nem szembeütköző, hogy más a vér szerinti apa, mert ahhoz, hogy az ember gyanút fogjon, azért az apáétól kifejezetten eltérő és karakteres vonásokban kell különböznie a gyereknek (ami eleve ritkán jönne elő csecsemő vagy kisgyerek korban, ha nem olyan szembetűnő tulajdonságokról beszélünk, mint pl. a bőrszín vagy a vágott szem).


(Mi pl. hárman vagyunk testvérek, ketten egyáltalán nem hasonlítunk apura külsőre, anyura viszont nagyon, mégsem merült fel szerintem se apuban, se bennünk, se másban, hogy ne tőle születtünk volna.)


Az meg oké, hogy ma már van DNS teszt, de azt csak nyilván a férfiak töredéke csináltatja meg, az, akiben már felmerül a gyanú valamilyen okból.


És ahogy egy férfi el tudja titkolni a félrelépéseit "amiről nem tud, az nem fáj" alapon, ha akarja, elhiheted, hogy egy nő is ugyanúgy.


(Nem egy olyan kérdésre emlékszem itt a gyakorin is, amikor valaki abban kért segítséget (pontos dátumok megjelölésével), hogy ha ekkor meg akkor szexelt a férjével/élettársával, ekkor meg akkor meg valaki mással, a terhességi tesztje meg ekkor meg akkor lett először pozitív, illetve az első ultrahang vizsgálaton ekkorának mérték az embriód adott időpontban, akkor vajon mennyi az esélye, hogy a szeretőjétől vagy alkalmi partnertől fogant, mert ilyet az orvostól nyilván nem fog megkérdezni.)


Dolgozik rokonom az egészségügyben, tőle tudom, hogy nekik is van etikai irányelv, illetve orvosi protokoll arra az esetre, hogy ha mondjuk egy gyerek kivizsgálása során a szülőkével összevetve akár egy sima vércsoport vizsgálatból, akár másból kiderül számukra, hogy kizárt, hogy az lenne az apa, akit annak feltételeznek, ezt - érthető okokból - nem hozhatják az érintett tudomására.

2016. máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ezért hülye az a férfi, aki nem csináltat azonnal apasági vizsgálatot.
2016. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá igényem. Sok év után is ugyanolyan jó a szex, ugyanúgy pezseg az életünk, nem kell más. Szerintem ha két ember tényleg egymásra van hangolódva és tudnak is beszélni a szexről, akkor ott semmi nem fog ellaposodni. Sok év után még mindig kapok meglepiket a páromtól, fehérneműt, egyebeket és kb mindennap érezteti is, hogy nem kell más. Az a kapcsolat meg, ahol lapos a szex és képtelenek is beszélni róla, veszett fejsze nyele. 25N
2016. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!