Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, Ti hogy álltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, Ti hogy álltok a félrelépéssel?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban a szex néha ellaposodhat. Jó néha a változatosság, amiről nem tud nem fáj, vérpezsdítő néha egy kicsit a tilosban járni. Ti hogy vélekedtek erről? 29/F

2016. máj. 13. 09:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%

elofordult mar... nem vagyok ra buszke, de nem is banom h megtortent.

26/l

2016. máj. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És mi vitt rá? Szikra vagy valami extrát kerestél? Sosem derült ki?
2016. máj. 13. 09:15
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

"amiről nem tud nem fáj"


Sok más mellett azért is örülök neki, hogy nő vagyok, mert ha egyszer gyerekem lesz, biztosan tudni fogom, hogy enyém, nem úgy, mint azok a férfiak, akiknek olyan párt sikerült választaniuk, akik hozzád hasonlóan gondolkoznak.

2016. máj. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem az. Úgy gondolom a megcsalás az egyik legaljasabb dolgok egyike, még akkor is ha futó kaland. Nekem a lelkiismeretem és a gyomrom nem bírja, jobb szeretem a tiszta megoldásokat. Ha ellaposodtak a dolgok akkor meg kell próbálni megjavítani, ha végképp nem sikerül akkor meg szakítani kell.
2016. máj. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Egy kapcsolat a bizalmon alapul,akit szeretek azt sosem csalnám meg.Hűséges típus vagyok.

Viszont ha a párom megcsalna és megtudnám akkor nincs bocsánat.20/L

2016. máj. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Jó olvasni, hogy ennyi a hűséges nő. De kérdés, hogy ezt csak írjátok-e vagy tényleg így van? Én tudok pár esetről, amikor a hölgy abszolút erkölcsös, hűséges típus volt, aztán olyan helyzetbe került, hogy gondolkodás nélkül megtette.
2016. máj. 13. 09:50
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá igényem.

A párom évek elteltével is udvarol, kedveskedik, odaadó az ágyban, igazi férfi tetőtől talpig. Egyszerűen semmit se tudna nyújtani egy kóbor numera, mert mindent megkapok otthon.


A szexben a szerető nem jelent változatosságot, mert jó esetben ugyanazt dugja ugyanoda, csak nem tudja, hogy én mit és hogy szeretek. A bénázást meg a kezdeti zavart pedig nem tudom izgalmas változatosságnak tekinteni.

Az összehangolt, régi párok közt olyan az összhang, amit egy új szerető akkor se tud lemásolni, ha egyébkén igazi virtuóz az ágyban. Ami egyébként a mai pasikra egyáltalán nem jellemző, azt hiszik az a csúcs, ha képesek egy órán át monoton reszelésre, aztán csá.


A tilosban járni nem izgalom, mert nem fogom kockáztatni a jól működő kapcsolatom, ugyanis nem akarom elveszíteni. Így baromira könnyű bárkinek, bármikor nemet mondani.

Mivel csaltak már meg, és más kapcsolatban én is léptem félre, tudom mivel jár, milyen érzés, és így bátran kijelenthetem, hogy kár ekkora misztikus lila ködbe burkolni, hogy valaki képtelen uralkodni az altesti vérbőségén, és nem érdekli, ha az ő pillanatnyi gerjedelme tönkretesz mindent, és megbántja akit szeret.


A megcsalás gerinctelen, görény dolog, és semmi izgalmas meg vérpezsdítő nincs benne. Aki erre vágyik, azzal vagy nincs valami rendben, vagy már csak kényszerből alázza meg magát egy pocsék kapcsolatban.


Ez így megfelelően kifejtett válasz volt?


:P

2016. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondom hogy lehetetlen olyan helyzet amikor az ember félre lép de én utána tükörbe nem tudnék nézni nem hogy a párom szemébe. Ha ne adj isten megtörténne abban a pillanatban szakítanék. Hihetetlen nagy féregségnek tartom a megcsalást és az ér igazán keveset a szememben aki ezt lelkiismeret furdalás nélkül megteszi majd hazamegy és megcsókolja a párját.

Én soha semmire nem mondom azt hogy lehetetlen hogy megtörténjen azonban hiszem hogy nem lennék rá képes.

Úgy vélem pont annyit várhatsz el másoktól amit te is adsz. Hogy várhatnék hűséget ha én nem vagyok képes magamon tartani a ruháimat?

20/l

2016. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Korrekt válaszok, Hölgyek!
2016. máj. 13. 10:25
 10/18 anonim ***** válasza:

3: "örülök neki, hogy nő vagyok, mert ha egyszer gyerekem lesz, biztosan tudni fogom, hogy enyém"


Sok más mellett szerencse, hogy nem egy kitalált, középkori szappanoperában élünk. Mert az ilyen sztori kb csak ott fordulhatott elő. Egyrészt legkésőbb 5 éves korára már elég nyilvánvaló ha nem a tied, ilyenkor már látszanak az arcvonások stb. Ráadásul ott a DNS teszt, ami egyre olcsóbb.

Ettől függetlenül persze, egy csalfa nőtől nem szeretnék gyereket. Bár egyébként is, a megcsalás egy házasságban inkább a gyerek után gyakori. Amikor a nő otthon van és unatkozik.

2016. máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!