Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám ezt megoldani?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Már mindegyik osztálytársam elvesztette a szüzességét, nekem ez nem sikerült, és ez önmagában is fáj, meg az is, hogy csesztetnek vele (naponta és folyamatosan, szóval akármennyire is ez hangzana a bölcs tippnek, nem tudom egyszerűen csak figyelmen kívül hagyni). Hogy tudnám én is elveszíteni?

2016. máj. 11. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Neked kéne öket csesztetned hogy mennyire szégyenre valóak hogy fiatalon elvesztik. Ne vedd magdra, csak azt hiszik hogy most már nagylányok
2016. máj. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmi közük a nemi életedhez amúgy
2016. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy segíthetek. Írj, ha gondolod! :)
2016. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én fiú vagyok, csak ezt azért nem akartam írni, mert ha a fiúk kérdeznek rá ilyenre akkor általában az állandóan reiszoló kockákra asszociál mindenki, holott én egyáltalán nem vagyok az, csak a csesztetés nem esik jól.
2016. máj. 11. 22:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Keress inkább fiút
2016. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ki tudja meg, hogy nem veszetted még el ha azt mondod megvolt?

Mondjuk egy másik településen élő rokonnál?

2016. máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 October15 ***** válasza:

5.: Vagy akár lehetne belőle normális EMBER is.. :D

Kérdező: Nem tök m1? El ne hidd már, hogy az a kínjuk, hogy még szűz vagy.. ha oda mész és megmondod nekik, hogy na megdugtam xy-t akkor meg az lesz a bajuk tök m1. Aki hülye az hülye ez van.

2016. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
dugd meg aki beszól
2016. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia. Engem azért érdekelne hány éves vagy. Sajnos a mai fiatalok mind ilyenek(tisztelet a kivetelnek) , hogy még a kákán is csomót keresnek. A jövőben a barátnőd is biztosan örülni fog annak, hogy megvártad őt, az igazit. Addig is egyik füleden be másikon ki. Ez az a téma amihez az osztálytársaidnak semmi köze nincs.:)
2016. máj. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
dugd meg az okoskodókat is, dugj meg mindenkit haver
2016. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!