Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nálatok mi a jele az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mi a jele az orgazmusnak ha épen nyalnak titeket?

Figyelt kérdés

A páromnak szeretem csinálni és igényli is.

Amikor nyalom, főként a csiklóját, akkor van, hogy:

-a medencéjét (gyengeagyúak kedvéért: csípőjét, derekát) emelgeti,

-gyorsan liheg, kapkodja a levegőt

-a hajamban turkál

-megremegnek a combjai.

-annyi hüvely váladéka lesz, hogy beteríti vele teljesen az arcom


...ez tudom nagyon jó jel, de mi lenne a biztos sikerhez vezető út? . hisz sokak hiszik azt, hogy orgazmusuk volt, pedig mégsem. Pedig szeretném, ha az lenne neki, nem is akármekkora.


Ezek előjelek, de mik a 100%-os biztos jelei?

(nemrég vesztette el velem a szüzességét, én is viszonylag kezdő, de ebben a témában bizonytalan vagyok)

-legalább nem nagyzolok, hogy mindenkit a csúcsra járatok- pedig tudom, ez tökre cinkes.



2016. máj. 10. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szinte ugyan az mint a barátnődnél.


Az orgazmus alatt minden lány intenzívebben nyög/sóhajtozik.

Utána elhalkul és már konkrétan nem akar megfojtani a combjaival. :D

2016. máj. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ezvan barátnőmnél XDD
2016. máj. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

-Pupillatágulást (gyengeagy: szembogár)

azért nem írtam, mert félhomályban a szemnek valahogy alkalmazkodnia kell a megváltozott fényviszonyokhoz.

2016. máj. 10. 23:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha egyszercsak eltolja a fejedet. Elélvezés után, közvetlen kellemetlenné válik neki a további ingerlés.
2016. máj. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Daidalosz ***** válasza:
100%
Ujazd kozben! Az meg jobb neki es amikor a huvelye ritmikusan osszehuzodik akkor kesz van.
2016. máj. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

barátnőmnek van olyan, mint amit leírsz, de ez még nem orgazmus

mikor orgazmusa van, akkor teljesen megfeszül az egész teste, tekergőzik, összegömbölyödik és mondja, hogy hagyjam abba, mert nem bírja tovább :D

2016. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, amikor ujjazod, akkor ritmikusan összehúzódik a hüvelye, na az az orgazmus biztos jele.
2016. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 K.L.Kiss ***** válasza:
Én még biztosabb jelet tudok! Ha megkérdezed és azt mondja: Igen! Akkor volt orgazmusa, ha azt mondja : Nem! akkor meg nem volt! Erre a bonyolult megoldásra még nem gondoltál?
2016. júl. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!