Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, duci lány szóba jöhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, duci lány szóba jöhet nálatok vagy sem?

Figyelt kérdés

Nem kövér, hanem néhány kiló pluszos, duci, molett.

Kort írjatok légyszi!



2016. máj. 5. 10:00
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelmű, hogy van, akinél igen, van, akinél meg nem...
2016. máj. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

nekem pl a nőiesen telt alak tetszik


23F

2016. máj. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
70%

XXL? :D



Ha nem csak háj hanem izom is, akkor van az a nő, aki így is egy izgalmas jelenség. Pld megragad a személyisége, a kisugárzása... Teszem azt, izgalmasak számomra az erotikus vágyai...

2016. máj. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
54%
Nálam nehezen.
2016. máj. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, h mennyire duci. Milyen magas. Emellett milyen a kisugárzása, stílusa. Ez sokat számít.
2016. máj. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

természetesen, nagyon szeretema ducikat

25/F

2016. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan nem értem:

Aki el van hízva miért nem kocog és miért nem eszik kevesebbet?

2016. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
94%

Kipróbáltam mindenféle alkatú nőt. Rájöttem, számomra kifejezetten a duci hölgyek az ideálisak. Amint írod, nem a kövérek, hanem akiken pár kilóval van több. ;-)

Számít a magasság is. Nem szeretem a nagydarab, magas nőket. Úgy 168 centi magasságig, a kis kerek formákat. :-) Nem árt, ha van melle is, hiszen a molett nőnek az kifejezetten jól áll. (bár nem ez a fő szempont, inkább fenékpárti vagyok, mint cici)

Ahogy mondani szokták, van rajta mit fogni. Az ágyban is jobban teljesítek ilyen hölgy esetén, a soványra nem úgy reagálok. Mondhatom, a vékonyakra a teljesítményem akaratlanul is kb. 70%-os.

2016. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

7: Van aki egészségügyileg nem képes. A kocogást nem bírja a tüdeje, fizikailag nem bírja, ha keveset eszik akkor lezuhan a vércukra vagy összeomlik a vérnyomása vagy elájul...

Persze vannak megoldások, de bonyolult, és az átlagnál több odafigyelést, befektetést igényel. És ehhez komoly kitartás kell, meg hit önmagában, meg magabiztosság, márpedig egy előnytelen külső gyakran jár önértékelési problémákkal, alulmotiváltsággal, depresszióval, stb.


Gondolom, akinek ilyen gondjai nincsenek, nehezen azonosul a helyzettel...

2016. máj. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. szeretem a duci lányokat, persze nem a nagyon durván elhízottakat. Arányosan ducira gondolok, aki gusztusos, van mit fogni és nézni rajta :)

42/f

2016. máj. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!