Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, duci lány szóba jöhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, duci lány szóba jöhet nálatok vagy sem?

Figyelt kérdés

Nem kövér, hanem néhány kiló pluszos, duci, molett.

Kort írjatok légyszi!



2016. máj. 5. 10:00
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő maga meg van elégedve az alakjával, ha tele van életörömmel, sokkal jobb lehet, mint egy, a fél életét tükör előtt töltő, magát kövérnek látó anorexiás tini.
2016. máj. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 tcsehi ***** válasza:
A barátnőm is ilyen..és imádom, tökéletes!:3
2016. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 tcsehi ***** válasza:
Előző vagyok, a kor le maradt: 18/F
2016. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Be kell vallanom, a GYIK tagokat kívántam kicsit tesztelni evvel a kérdéssel. Hogy miért? Nemrég ugyanez a kérdés fent volt itt csak férfire vonatkozóan, szerettem volna megtudni, milyen hatással bír, női változatban.


Eredmény - Nőként feltett kérdés esetén:

Sok férfi hozzászóló vonzódik a telt idomokhoz. Egy volt, aki kritikával illette a molettséget.

Több, mint egy tucat privát ajánlatot kaptam ismerkedési szándékkal. Még látatlanban is eléggé rámenős volt némelyik.


Eredmény - Férfiként feltett kérdés esetén:

A nők többsége nem kedveli a telt férfiakat!

Többen kritizálták a kérdezőt és általánosságban a telt embereket. Az itteni (női kérdés) hozzászólásaival ellentétben, ott egy emberben sem merült fel, hogy valaki esetleg nem lustaságból, hanem mondjuk betegségből nem tud lefogyni.

Többen írtak privát levelet, kérdésekkel és tanácsokkal a fogyással kapcsolatban. Párkeresési ajánlat egy sem érkezett!

2016. máj. 7. 19:07
 35/37 A kérdező kommentje:

Még annyit:

Miből gondolják egyes férfiak, ha írnak egy levelet privátban, hogy "Jó vagy nálam, gyere szexelni!", akkor ugrok és megyek???

:-o

Ezek nem férfiak, még kis betűvel sem. Számomra az ilyen fajta próbálkozás csupán állati ösztönt tükröz.

2016. máj. 7. 19:17
 36/37 anonim ***** válasza:

"Be kell vallanom, a GYIK tagokat kívántam kicsit tesztelni evvel a kérdéssel."


Bekaphatod!



"evvel"


Paraszt vagy?

2016. máj. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

#36

Az "evvel" és az "ezzel" ragozás is teljes mértékben helyes. Szóval inkább csak ne parasztozz le senkit...

2016. máj. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!