Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is kiakadnátok ezen lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is kiakadnátok ezen lányok?

Figyelt kérdés
A pasimmal ott vagyunk az ágyban, egy barátnőm épp lájkolta egy közös képünket, mire ő csekkolja hogy ki az , és miközben nézi a képeit önkénytelen reakcióként elismerően hümmög egyet... :D ez csak szerintem hihetetlenül borzasztó és buta dolog? Akárhányszor eszembejut ez, elhányom magam ettől az embertől.
2016. máj. 10. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Kiszaladt a száján.Egészséges férfiként gondolkozik, egy neki tetsző lányra ilyen reakció alakul ki benne, de a többség van annyira értelmes és tapintatos, hogy a nem a párja előtt konstatálja elégedetten a látványt ennyi.
2016. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hú, de buta vagy ...
2016. máj. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben inkább azt a részt furcsállom, hogy minek kell egyáltalán a facet nézni, ha egyszer ott vagytok az ágyban?
2016. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, 3. ezt is furcsállom én is :D nekem nem is szokásom :D
2016. máj. 10. 11:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#3-al értek egyet.

Hasonló esetben nem akadnék ki, egyáltalán nem. Nem dédelgetek olyan álmokat, hogy mivel együtt vagyunk, ős majd soha de soha nem fog ránézni más lányra, szemügyre venni, esetleg még el is gondolkodni róla. Nyilván olyan is lesz majd, aki tetszik neki. Velem is előfordul, hogy sétálok, és meglátok egy elég helyes emberkét, és elgondolkozok magamban, hogy egész jól néz ki. Ettől függetlenül nem szeretem kevésbé a barátom, és nem csalom meg, és valószínűleg ezt róla is elmondhatom.

Szóval: Szerintem túlreagálod. Ő is férfi, ő is ember, rá fog nézni más lányokra is. Lesz, aki tetszeni fog neki. Szerintem az lenne furcsa, ha ezt nem tenné így.

2016. máj. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hány kiló vagy?
2016. máj. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is meg szoktam nézni, ha barátnőm faceján látok valami jó csajt :D nem volt nálunk gond ebből :)
2016. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#3.. sajnos ilyen világot élünk.. élnek egyesek.. najó, elég sokan :(
2016. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!