Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a 25-30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a 25-30 éves szűz fiúkról?

Figyelt kérdés

2016. máj. 9. 23:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Sylar35 engem is mindig betalál.
2016. máj. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


En pl. a multkor talaltam ezt a 22 eves fiut, es tok meglepodtem, hogy szuz.

Nagyon negativ kepet festetek ezekrol az emberekrol, szinte mar virtualisan kopkodtok rajuk, tulzasba viszitek nagyon.

En nekem is lett volna alkalmam elvesziteni, de szerelembol akarom. Ha ez 20,22,25 evesen lesz, akkor ez van. Nem nagyon erdekel, hogy ez eppenseggel a tarsadalom szerint kesoi, vagy defektes lennek... Legalabb nem banom meg mint a lanyok nagy resze.

Igaz en lany vagyok, ok talan erzekenyebbek az ilyenre. De nem kell egybol itelkezni, ha a r_bancokat nem itelitek el ezen az oldalon, akkor oket se. Meg amugy is, senkinek semmi koze hozza, elje ugy az eletet, ahogy kenyelmes neki.

2016. máj. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
64%

Én 28 vagyok, és még szűz.

Vágyom a szexre, maszturbálok is rendszeresen. De mi értelme ágyba bújni olyannal, aki csak pisztolytáska lenne?

Szeretkezni akarok, és nem kefélni. Bár egyiket sem tapasztaltam még meg, józan paraszt ésszel mérve is van különbség szerintem, nem is kicsi.

Aki azt mondja, hogy nincs, szerintem azzal nincs minden rendben.


28/F

2016. máj. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
Ez mind nagyon szép, de a tapasztalattól és élménytől fosztod meg magad (akár rossz, akár jó, akár semleges), ha tartogatod magad. Én megértem amúgy ezt a kockázatkerülő magatartást, de hosszú távon nem kifizetődő, mert csak pszichés és önbecsülésbeli problémákat okoz és megfertőzheti az életed más területeit is. Plusz, tőled is függ mennyire keresed a lehetőséget. Ha otthon ülsz és csak melóba, suliba jársz, akkor nem fog senki leteperni, hogy téged akar. Ha meg próbálsz nyitni, akkor nagyon visszataszítónak kell lenni, hogy 10 év alatt se jön semmi össze.
2016. máj. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
13%

"Én 28 vagyok, és még szűz.

Vágyom a szexre, maszturbálok is rendszeresen. De mi értelme ágyba bújni olyannal, aki csak pisztolytáska lenne?

Szeretkezni akarok, és nem kefélni. Bár egyiket sem tapasztaltam még meg, józan paraszt ésszel mérve is van különbség szerintem, nem is kicsi.

Aki azt mondja, hogy nincs, szerintem azzal nincs minden rendben."

Inkább veled nincs minden rendben, te beteg f...!

2016. máj. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
44%

Ez az!

Kezelésre szoruló defektes kis luzer-p.ö.cs vagyok!


Napi ácsívment ánlákd!

26/F

2016. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én azért vagyok szűz és maradok is mert aszexuális vagyok. :)
2016. máj. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Talán ez egy olyan homogén csoport, amiről általános véleményt lehet irni?

Az ide irogató 25 felettiek szüzessége általában egy komolyabb probléma következménye. Persze a társadalom szemében kb a leprásokkal vannak egy szinten igy érdemleges segítséget nem fognak kapni. Ezért mondom, hogy titkolják el.

2016. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szűz, de annyira hidegen hagy, hogy ki akar kefélni és ki nem. Ő dolga.

Mondjuk azért érdemes lenne megvizsgálni, hogy egyes emberekből ez miért vált ki ilyen dühöt. :D

Fogadjunk azok vergődnek a legjobban, akik 20 évesen befizettek egy lányra, és úgy vesztették el. :D

2016. máj. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19 én nem vergődök, és mégis az van, amit írtál :D
2016. máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!