Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szívom meg mindig?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szívom meg mindig?

Figyelt kérdés

Elegem van màr abból,hogy mindig rossz embert szeretek meg. Most is egy nős férfit,aki az exem haverja. Annyira szeretem,mint még soha senkit. Nem tudom elfelejteni. Mit tegyek?

Annyira szenvedek miatta!


2016. máj. 9. 19:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szakits meg minden kapcsolatot vele es pribald meg elfelejteni. Muszaj lesz.
2016. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
És,ha elmondanàm neki?
2016. máj. 9. 19:58
 13/16 anonim ***** válasza:
Most azért le lettem pontozva, mert te választ vártál a kérdésedre, én pedig komolyan vettem a válaszolást? Ha azt írom, hogy rohanj a karjaiba, felpontozol? Ha ennyire nem tetszik a válaszom, hogy szerintem nős férfiakkal nem kellene kezdened, akkor minek írod ki? Ha ilyen makacs vagy, akkor szedd el a feleségétől. Úgyis ilyen válaszra vártál...
2016. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
8-as. A szexuális vonzalom oké! Arról nem tehetsz. De ha tudtad, h nős, akkor mi a ...szért akartad egyre jobban megismerni, amikor tudtad, h úgyis ez lesz a vége?! Jah, hogy nem tudtad, vagy azt hitted, h majd sikerül elcsavarni a fejét a feleségétől?! Háááát... most legalább látod, h nem körülötted forog a világ. Nem jöhet össze mindig minden. És ha okos vagy, akkor most ebből levonod a tanulságot: az, h valaki szexuálisan bejön, önmagában még nagyon kevés és nem jelent semmit! Ha meg ezt nem látod be, akkor még nagyon sokszor fogod megszívni a továbbiakban is!
2016. máj. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én nem tudom ,hogy működik ez a pontozàs. Nem szoktam pontozgatni. Engem is sokszor làtom,hogy lepontoznak.
2016. máj. 9. 20:33
 16/16 anonim ***** válasza:
Annyira, de annyira próbállak sajnálni, de nem megy, ne haragudj. Szexpartner, meg még férj is, hát nem is értem, h miért szívod meg mindig, talán az a karma tényleg működik? bár nem hiszem, mert akkor neked nem lenne senkid, de puncid van, így van szexpartnered
2016. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!