Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szívom meg mindig?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szívom meg mindig?

Figyelt kérdés

Elegem van màr abból,hogy mindig rossz embert szeretek meg. Most is egy nős férfit,aki az exem haverja. Annyira szeretem,mint még soha senkit. Nem tudom elfelejteni. Mit tegyek?

Annyira szenvedek miatta!


2016. máj. 9. 19:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez ilyen. Nem egyedi a problémád sajnos...
2016. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

De miért ismerkedsz ilyenekkel, akik tiltottak?

Ezzel magadat kímélnéd meg a sok szenvedéstől, ha gondolkoznál picit, hogy úgyis szenvedés a vége, szóval tabu a pasi(k).

2016. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 CptTomato ***** válasza:
Hát mivel ez a szexualitás kategória... gondolom kellene szexelned ...emberekkel...többel... és így az önutálat elfogja nyomni a szerelmed.
2016. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerinted 2-es direkt csinàlom?
2016. máj. 9. 19:39
 5/16 A kérdező kommentje:
3-as és ha úgysem tudom elfelejteni? Egész nap ő jàr a fejemben
2016. máj. 9. 19:40
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem direkt, de nézzük a tényeket. Ha tudod, hogy nős, eleve nem szeretsz bele. Az, hogy megszeresd, nem egy rövid folyamat. És, ha tudod az ismerkedés elején, hogy van neje, hát le is rázod. Az elején szeretni úgysem tudod, nem köt hozzá semmi, hogy szenvedj.
2016. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor már csak 1 megoldás maradt! Valahogy csavard az ujjaid köré.
2016. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6-os nem én akartam belészeretni. Igen tudtam,hogy nős ,de kb 2éve,hogy ismerem őt. Először szexuàlis vonzalomnak indult és ahogy egyre joban megismertem egyre jobban megszerettem. Sajnos. Nem tudom elcsâbìtani,nem olyan.
2016. máj. 9. 19:44
 9/16 anonim ***** válasza:
Keress mást, ezt meg majd elfelejted.
2016. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Van szexpartnerem,de ő sem segìt rajta.
2016. máj. 9. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!