Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell mindig bizonygatnom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindig bizonygatnom, hogy elmentem?

Figyelt kérdés

Barátom eddig egyszet sem vette észre, hogy szex közben volt orgazmusom,amióta együtt vagyunk(2 ève). Megkèrdezi mindig, hogy most elmentél?

Pedig nem vagyok egy csendes típus, ha orgazmusom van nagyon hangosan szoktam nyögni, meg èrzem èn is hogy megfeszül az egész testem.

Mondtam már páromnak, hogy ne kèrdezze többet ezt,mert idegesít,de azt mondta muszáj, mert innen tudja biztosra csak,ha mondom...20/l


2016. máj. 9. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs önbizalma, ezért kérdezi meg folyton.
2016. máj. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi önbizalma nincs. Valahogy máshogy jelezz neki h elmentél. Beszéljétek meg ha így megy tovább fel basz téged és ott hagyod.
2016. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem észre veszi csak jól esik hallani a szádból, hogy sikerült neki teljesítenie. Egó dolog, ennyit adjál meg neki, és ha idegesít a kérdés akkor előzd meg és mond meg, hogy "hű de nagyot élveztem"
2016. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak jól esik hallania...ego növelés.


Legalább is életemben nem hallottam még olyan emberről, aki jó ideje nemi életet él és fogalma sincs mikor van a partnerének orgazmusa.

2016. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!