Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rám élvezett a pasi majd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám élvezett a pasi majd azzal a lendülettel visszarakta a farkát. Jól tettem hogy elmentem esemény utáni tablettaert?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:

jól! + menjél el nemibeteg szürésre is...


mert aki ilyen okos volt az máshol is ezt tette...

2016. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem kéne mindenféle hülye gyerekkel összefeküdni.
2016. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt én sose fogom megérteni, ő minek rakta már akkor vissza, te miért hagytad vagyis inkább te miért nem segítettél rá szájjal vagy alármi. Jó nem kritizállak, jól tetted hogy bedobtad a bogyót
2016. ápr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert a spermát ezáltal szépen bejuttatta a helyére. Ennyi erővel minek szállt ki... Bár nem tudom, előtte megbeszéltétek-e vagy megkérdezte-e hogy hová élvezhet? Én legalábbis ezt tettem volna minimum. 36f
2016. ápr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A körülményekről mesélnél kicsit?

Nem kritizálni akarlak, hanem én magam kíváncsi vagyok a többi lány aki esetleg olvassa, pedig tanulhatna belőle, hogy pl. hol vagy hogy kerüljék el az ilyen hülyéket stb...


Én pl. egy éjszakás kalandnál is értelmes, igényes párt választok, akivel előtte ismerkedünk kicsit stb... a gumi az alap már a betegségek miatt is.


24/F



Ja és attól még senki sem ribi szerintem, hogy belemegy futókalandokba!! A szex a kölcsönös örömszerzésről szól. Egy igazi férfi sosem nevezi ribinek azt a nőt másnap, akit előző este "becserkészett" , meghódított. Mindenkinek vannak igényei, ez egy ilyen élet.

2016. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem alkalmi kapcsolat hanem már elég régóta együtt vagyunk
2016. ápr. 21. 08:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te jó isten...miért vagy együtt egy ilyennel?... Tudod milyen hormon dózist kellett bevenned emiatt? Illetve hülye kérdés mert a következő hónapokban érezni fogod a hatását bőven...
2016. ápr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Eddig nem csinált ilyet, most először fordult elő. Nem tulajdonított nagy jelentőséget neki, mivel már elelvezett és csak utána rakta vissza...

Csak én voltam beparazva

2016. ápr. 21. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!