Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak akik chatszex-et...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik chatszex-et szeretik mik azok a mondatok (nem perverz) amitől totál beindultok s esetleg napokig a csajra gondoltok? N

Figyelt kérdés

2016. máj. 9. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
"Az additív egységelemnek nincs multiplikatív inverze."
2016. máj. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Például az: "Már nagyon nedves vagyok tőled, úgyhogy magamhoz nyúlok, és csinálok közben neked egy videót, amit rögtön elküldök..." :)

De ilyen úgy sincs

42/f

2016. máj. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem konkrét mondatokban kell gondolkozni.


A stílus, választékosság, azonos vágyak, a válaszok sebessége, terjedelme stb stb. ami számít

2016. máj. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó kifejtenéd 1-2 példát írnál?
2016. máj. 9. 10:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen példára gondolsz?


Stílus példát nem lehet írni, kezdj el levelezni és ráérzel. Vagy ha nem akkor hiába is magyaráznám.


Vagy olvass erotikus történeteket, olyanokat amik pozitívan értékeltek. Azokban látni fogod mit jelent a választékosság és az erotikus írás

2016. máj. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ilyen nincs, mivel a perverzségről szóló csetszexet szeretem.
2016. máj. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
chatsex lényege a perverzség.
2016. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam szex chatel ni a barátnőmmel, de amikor leírja, legszívesebben mit csinálna velem ha ott lenne, attól már kész vagyok.
2016. máj. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Tudod mi az a szenvedély és odaadás? Őszinte gondolatok a titka.
2016. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!