Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Japán vagy ázsiai férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szamagi kérdése:

Japán vagy ázsiai férfiak hány centik átlagba? Nem fontos az eggyütlétbe hogyha egy nő 170centi?

Figyelt kérdés
Mi az idealis kulfoldi vagy japan/azsiai no idealja egy japan/azsiai ferfinek? Milyen legyen egy no mint kulsore mint belsore?:)

2016. máj. 8. 22:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, a fürdőben a női részen is megbámulják a fehér nőket, főleg vidéken :D. De nem rosszindulatból teszik :). Amúgy Japánban a férfiak átlagmagassága olyan 171-172 cm körüli, szóval annál magasabb japán is van épp elég :). Persze azokat, akik sokkal alacsonyabbak mint te, zavarhatja a magasságod, a többieket nem fogja. Amúgy általában szépnek találják az európai arcot, szóval ha itthon legalább csinos vagy, ott gyönyörű leszel. A nagy mell, nagy fenék, hosszú lábak is nyerő.


Én mondjuk nem javaslom ismerkedésre a gaijin bárokat, mert ott általában egyéjszakás kalandot keresők gyűlnek össze (hacsak nem ilyesmire vágysz persze). De nyugodtan ismerkedhetsz más kultúrális rendezvényeken, fesztiválokon.


Nem értem az utolsó mit ért azon, hogy itt nincs "feminizmus". A nők nem döngetik a mellüket a jogaikat követelve, az igaz, de elnyomva sincsenek. Nyugodtan dolgozhatnak, mondhatnak véleményt, lehetnek szinglik vagy egyedülálló anyák is minden hátrányos megkülönböztetés nélkül. Vagy lehetnek csak családanyák odahaza, de még akkor sem ugráltatja őket a férjük, elég sokszor van, hogy a nő viseli a nadrágot egy japán családban, és a családdal/házzal kapcsolatos dolgokat a férfi inkább ráhagyja, hogy békesség legyen.

2016. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
6-os (és 8-as :D) vagyok.Ezt az 5 centis dolgot ne hidd el,egy fürdőben nyilván nincs a fiúknak izgalmi állapotban a micsodájuk,és nyugodt helyzetben természetes hogy kicsi.És természetesn nincs közös fiúk-lányok pancsolás :D Szerintem nagyon szép vagy,biztosan lesz jelentkező japán pasikból bőven ha a környezetükbe kerülsz :) A pici tetkókat szerintem ki se szúrják,vagy maximum eltakarod a hajaddal.A gaijin bárokkal kapcsolatban igaza van a 11-esnek,én spec nem hosszútávú kapcsolatot kerestem,és úgy vettem észre hogy ott oldottabbak az emberek még akkor is ha angolul kell beszélniük.
2016. máj. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

A gaijin barok erdekesnek hangzanak.Nem feltetlen kene elmenni senkivel egy ejszakara, jokat lehetne ott szorakozni alapbol is ha lazabbak:D(6os es nyolcas szoke lany igaz?) az csak jo ha 170centinel magasabb pasik vannak kint.

Koszonom szepen ha igy gondolod^^ (szoke lany a 5-8as ugye?:D mar kezdek belezavarodni ki kicsoda bocsi.

2016. máj. 11. 18:23
 14/16 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy ennyi minden infot irtatok nekem!:) hasznat veszem majd az biztos
2016. máj. 11. 18:25
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"természetesn nincs közös fiúk-lányok pancsolás"


De, van ilyen is, ezeket "konyoku"(混浴)-nak hívják.

https://www.youtube.com/watch?v=oo355NKB7bw

Ami a videón van, ott mondjuk fürdőruhát viselnek a külföldiek jelenléte meg a kamera miatt, de általában a "konyoku"-k többsége is meztelenül, vagy csak egy törülközőbe csavarva működik. Én ilyenben még nem voltam, de japán férfi ismerőseim történeteit hallva ha egy ilyen fürdőben ücsörögve meglátják, hogy a medencéhez közeledik egy csinosabb lány, kiugranak és menekülnek, mielőtt valami szégyen érné őket :).


Ezenkívül a gyógyfürdőkről híres területek szállodáiban sok olyan is van, ahol a szobához saját (néha kültéri) medence tartozik. Ott azzal fürödhetsz akivel akarsz.

2016. máj. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Tyu ertem:D koszi a sok infoot:)
2016. júl. 16. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!