Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Japán vagy ázsiai férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szamagi kérdése:

Japán vagy ázsiai férfiak hány centik átlagba? Nem fontos az eggyütlétbe hogyha egy nő 170centi?

Figyelt kérdés
Mi az idealis kulfoldi vagy japan/azsiai no idealja egy japan/azsiai ferfinek? Milyen legyen egy no mint kulsore mint belsore?:)

2016. máj. 8. 22:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

És mi honnan a francból tudjuk hogy mit szeretnek az ázsiai pasik?

Én max azt tudom biztosan, hogy a nagymellű nőkért oda vannak!

2016. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Beszelgetek egy kedves felig japan felig magyar fiuval akit itt ismertem meg. Peldaul arra gondoltam hogy akik magyar nok es volt vagy van japan/azsiai ferjuk/parjuk ok pl tudnak valaszolni. Vagy akik tudnak japanul vannak japan ismeroseik.
2016. máj. 8. 22:39
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Japán Ázsiában van.
2016. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tudom. De azsiaba van sok fajta ember. Koreai,thai es sok mas stb.
2016. máj. 8. 22:44
 5/16 A kérdező kommentje:
Azsia alatt en minden fajta embert egybe ertek.
2016. máj. 8. 22:44
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly nyáron voltam japánban nyaralni a családdal.173 cm magas,vékony,de kerek fenekű,nagy mellű lány vagyok.A hajam sötétszőke,a szemem arany színű.Kicsit extrémebb vagyok,vannak pl tetkóim is (na ezzel meggyűlt kint a bajom).Ha a személyiségemet nézzük hirtelen vagyok,harsány,és nagyon céltudatos.Tehát szöges ellentéte annak amit a japán pasik elvileg szeretnek (tudod a szerény,kedves,alacsony,leendő kis háziasszonyka típus).Viszont,érdekes módon,minden 2. srác oda és vissza volt értem.Amikor "gaijin bárokba" mentünk a húgommal,akkor is egyértelműen a magas,cicis szöszikre mentek rá a legtöbben.Komoly kapcsolat szempontjából viszont valószínűleg tényleg egy szendébb csajt választana egy átlag japán pasi.De persze egy kultúrán belül is minden ember más és más,nem lehet biztosat mondani.
2016. máj. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Koszi azert a valaszt!:) enis kb ugyanez vagyok csak vilagos barna haj es szem. Bar szemelyisegre is es kulsore is eleg sokan mondjak hogy tuti felig japan vagyok:D mert frufrus vagyok az arcom is hasonlit meg a borszinem is. Szemelyisegre is azt mondjak hogy szereny vagyok es nem fecsegek sokat csak amikor kell. (Bar en nem igy latom:D) tetkot kint nem nezik jo szemmel? Mondjuk nekem amugy sincs.
2016. máj. 9. 17:43
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is frufrum van,mondjuk nekem azt mondták sokan hogy tipikus "manga arcom" van (nagy szem,kicsi pisze orr,kerek arc,v alakú állkapocs).Az átlag fiatalok már nem bámulják meg annyira a tetovált embereket,főleg nem a külföldieket,mert tudják hogy nyugaton ez már teljesen hétköznapi.A középkorúak nem nézik jó szemmel,az idősek félnek a tetováltaktól,mert nagyon erősen a yakuzával kötik össze a tetoválást.Nagyon sok fürdőben az a szabály hogy ha van tetkód nem mehetsz be,de ez is változó mennyire veszik komoly.Mindig meg kellett kérdezni.A legtöbb helyen persze a külföldiekre ez annyira nem vonatkozott,sokan mondták hogy a tetovált ember nem mehet be igazából inkább azt jelenti hogy bűnöző nem mehet be.
2016. máj. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

Én voltam japánban olyan fürdőben, ahol meztelenül kell fürdeni. Azt láttam, hogy nagyon kicsi a micsodájuk, átlagosan kb. 5 cm. Mivel az enyém kb. 18, mindenki engem bámult. Már szinte ciki volt, pedig nem bukom a férfiakra, csak a nők jönnek be szexuálisan.

Mondjuk a nők is kis méretűek, gondolom megoldják, de ott a nők szerepe is más, nincs ez a feminizmus, mint itt.

2016. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Dejo most irigykedem.:D nekem meg kicsi szemeim vannak meg pisze orrom es ilyen szogletes fejem, tudod szeles allkapccsal.

[link] (ha azt belinkeled ide fel pl ahova a facet irod meglatod)

Nem tudom milyen allkapocsnak hivjak az enyemet:d

en nekem a jovoben ha lesz is tetkom csak a tarkomra szeretnek egy kicsiket:) es amugy koszi az infokat kedves toled hogy ennyi mindent megirtal nekem:)!


Hat a furdokbe a lany es a fiu resz gondolom kulon van. De en azt olvastam hogy atlagba 10centi korul van nekik. De nemis a meret szamit inkabb hogy ki hogyan hasznalja^^

2016. máj. 11. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!