Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy nem szeretem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem szeretem az orált? Mit tegyek hogy megszeressem?

Figyelt kérdés
Barátnőm mindíg csinálja nekem és tudja hogy én nem szeretem viszonozni, és mikor megpróbálom akkor is mondja hogy ne. De mikor mégis csinálom látom hogy nagyon élvezi. Valahogy nekem nem ízlik a punci nem tudom miért. Lehet ez ellen tenni valamit?
2016. máj. 8. 20:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Oké, hogy szokott fürdeni, de azért könnyedén "koszolódhat" a nemi szerv környéke, akár egyetlen pisiléstől is, ha nem törli ki elég alaposan... Ez tök normális dolog, ettől még nem lesz igénytelen a barátnőd. Én is fürdök minden nap, mégis csak úgy orálozunk a párommal, ha előtte mindketten megfürödtünk.
2016. máj. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
ertem. köszönöm a válaszokat! :)
2016. máj. 8. 21:06
 13/16 RRR ***** válasza:
69-ezzetek....
2016. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
utolsó. az mivel lesz jobb nekem? xd
2016. máj. 8. 21:09
 15/16 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen... De ez számomra pár függő volt. Volt olyan párom akinek a nemi szervétől rendesen undorodtam és volt olyan akinek szívesen csináltam...
2016. máj. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Általában nekem sem ízlik... megcsinálom néha amolyan tiszteletből, viszonzásból de nem élvezem és nem is tudom beleélni magam igazán.
2016. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!