Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy nem szeretem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem szeretem az orált? Mit tegyek hogy megszeressem?

Figyelt kérdés
Barátnőm mindíg csinálja nekem és tudja hogy én nem szeretem viszonozni, és mikor megpróbálom akkor is mondja hogy ne. De mikor mégis csinálom látom hogy nagyon élvezi. Valahogy nekem nem ízlik a punci nem tudom miért. Lehet ez ellen tenni valamit?
2016. máj. 8. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hasznaljatok tejszinhabot vagy valami mast...es akkor elvezetesebb:)
2016. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az nem csíp neki vagy nem is tudom... ?
2016. máj. 8. 20:46
 3/16 anonim ***** válasza:
Csak a mostani barátnőddel próbáltad eddig? Mindig tiszta volt, amikor próbáltad neki? Próbáljátok ki egyszer úgy, hogy együtt zuhanyoztok, és előtte alaposan mossa meg magát (de csak kívülről!), mert simán lehet, hogy ezért a baj. Vagy az is lehet, hogy van valamilyen nőgyógyászati problémája, és a hüvelynedve emiatt rossz ízű. Vagy csak szimplán neked nem jön be az orál - ebben az esetben viszont nincs semmilyen megoldás, csak elfogadni ezt és kész. Ne erőltess magadra semmit, amit nem szeretnél, mert a barátnődben is lesz egy kettősség: hiába élvezi és esetleg vágyik rá, ha tudja, hogy neked ez nem olyan jó, akkor közben szomorú is lesz.
2016. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
vegyél a szádba egy jégkockát, ez enyhíti az íz érzékelést, plusz a csajnak is jobb :D
2016. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Dehogy csipi..lehet csoki is ha azt szereted:)
2016. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ő az első olyan barátnőm akivel ilyen kapcsolatba kerültem
2016. máj. 8. 20:51
 7/16 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne tiszta? Szokott fürödni minden este :D
2016. máj. 8. 20:51
 8/16 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem adni az orált. A férjem nem is kéri. Ő csinálja nekem minden alkalommal. Ha úgy érzed neki ez fontos lenne hagyd el és keress olyat akinek nem az orális szex a mindene.
2016. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
itass vele ananászlevet. az édesíti a testnedveket. ugyanígy férfiaknál, szóval te is igyál :D
2016. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az ananászlá tényleg olyan sokat segít?
2016. máj. 8. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!