Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Saláta puncis lányok, kellemet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saláta puncis lányok, kellemetlenül érint ez titeket?

Figyelt kérdés
Nekem is ilyen van, nem szoktam zavartatni magamat, de vannak barátnőim, akik nagyon paráznak ettől. A többi saláta puncis lány hogy van ezzel?

2016. máj. 8. 17:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavart soha, aztán az egyik barátnőm azt mondta, hogy undorító.(Persze nem konkrétan az enyémre, nem tudja, hogy nekem milyen van, csak úgy általánosságban.) És pont úgy, hogy a barátom is ott állt mellettem és hallota. Azóta zavar valamiért, pedig nekem sem volt még férfi aki egy rossz szót is szólt volna miatta. Úgyhogy kösz barátnők... De más barátnőkkel meg beszéltem erről, és sokaknak van ilyen. Szerintem a többségnek inkább saláta mint teljesen baba, de persze nyilván változó kinek mennyire lóg ki. Akit zavar, annak ajánlom nézegetésre ezt az oldalt, engem legalábbis megnyugtat, hogy mennyi punciforma létezik a világban, és nem én vagyok a mutáns. [link]
2016. máj. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
62%
Pasiként nem zavar, de ha már saláta, legyen rá öntet is :))
2016. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!