Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 28 vagyok es meg nem voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B.lacko kérdése:

28 vagyok es meg nem voltam 30 alatti novel. Hol ismerkedhetnek 17-18 eves lanyokkal?

Figyelt kérdés
Szerintem normalis hogy kivancsi vagyok milyen lehet egy fiatal lany

2016. máj. 8. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Pl. Itt. ;)

Igen normális.

2016. máj. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a fiatal lanyok egy 28 eves pasira vagynak..foleg nem gyakorin megismerve:) amugy pesti vagyok. De a szorakozohelyek annyira nem vonzanak. Inkabb egy kedves aranyos fiatal lany erdekelne. Az se baj,ha szuz:)))
2016. máj. 8. 16:45
 3/11 anonim ***** válasza:
6%

50 vagyok.

Egy 16 éves kért meg hogy vegyem el a szüzességét.

2016. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
XD lehet naiv vagyok?
2016. máj. 8. 16:48
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Én 17 éves vagyok és pont egy 27 körüli srác tetszik. :) Szóval simán lehet esélyed, nálam is lenne. :)
2016. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

21/F és számomra nincs nagy igény persze ne legyen dagi. És kb legyen szép az arca :). Belemegyek akár szexkapcsolatba is de örülnék egy normális kapcsinak is.

Lányok nyugodtan írjatok. És írjátok le a korotokat is. Persze a korkülönbség nálam nem fontos persze vannak határok.

2016. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 30 éves leszek és a barátnőm meg 17 lesz most júliusban.

A kapcsolatunk - de ezt párszor már leírtam itt-ott gyakorin, másfél éve kezdődött és egy éve eszünk most május 31.-én együtt.

Eddig hozzá teszem csak csók volt, a pettinget is most kezdtük alig két hete (igaz ő szűz volt addig, de már tovább nem bírta, hiába egyeztünk meg, hogy 18. szülinapjáig szeretne érintetlen maradni - hát nem sikerült), így nem szexkapcsolat a miénk, hanem párkapcsolat.

Szeretjük, tiszteljük egymást.


Egy szerelmi kapcsolatba belefér,

de ha a kiváncsiság hajt, és fiatalos kinézetű vagy, engem gyakran néznek 20-22nek akkor egy discoban ismerkedhetsz kaland céljából könnyűvérű tinikkel.

Másik csúnyább véglet, sok 13-18 éves tininek - ismerőseim között is van ilyen - ha van egy jó kocsid, pl. ilyen sportkialakítású honda, akkor könnyen kapsz egy c@fkát egy-két menetre.


És itt megjegyzem, nekem se kocsim, se jogsim, se motorom, se lakásom (egyedül éelk albérletben és a fizetésem is a fenntartrásomra elég - így a párom elfogad szegényen is)


De ettől függetlenül a csajok az idősebb pasikat szeretik - aki meg álszenteskedni akar pontozzon le.

Légy őszinte, udvarias, ha arra kell mond meg neki, de ha kolyan érdekel a lány és vártok (mi a párommal 11 hónapot vártunk) - hidd el nem csak a testét adja oda, hanem a szívét is, így nem csupán futó szex, hanem szeretkezés lesz, ami minőségi különbség.


29F

2016. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jah..szep es jo! Igen vannak a tini ri..ik akik a kocsira mennek.. Meh azok a 30 asok akik normalis eletet akarnak gyerekkel,biztonsaggal..es ha ez nincs meg gyereke se lehetne stb.. Baratnodet ezert nem erdekl,ha szegeny vagy..ha 30 lesz es nem egy hu..e. Pics..es szeretne csaldot gyereket.. Akkor mar maskepp gondolkozna
2016. máj. 8. 19:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Akarunk kedves kérdező családot, de ő csak jövő májusba vizsgázik le, és megvárjuk azt az időszakot.

Mi a kapcsolatunkat komolyan gondoljuk

2016. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor oszinte grat..es sok szerencset
2016. máj. 8. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!