Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik meztelenül alszanak azok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik meztelenül alszanak azok nem félnek hogy bedugják véletlen, és elsülnek?

Figyelt kérdés
Vagy ennek mi a módja? Hogy véletlen se legyem terhes. Óvszert húznak fel alvához? Vagy?

2016. máj. 7. 10:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Hogy lehetsz ilyen ostoba? xD
2016. máj. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Te vagy az ostoba. Ezt komolyan kérdeztem, és van benne igazság.
2016. máj. 7. 10:15
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
hat ja bedugom az agynemu tartoba
2016. máj. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
2016. máj. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Normális választ kérek! Aki eddig nem azt írt jelentem, és aki nem azt fog azt is!
2016. máj. 7. 10:24
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

"Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt."

Én is jelentettelek. :D

2016. máj. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ugyan honnan veszed, hogy gyerek vagyok? Jelenthetsz nyugottan, a kérdés jogos, és teljesen normális.
2016. máj. 7. 10:28
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Mi meg normális kérdést kérünk. Látszik, hogy egy szexuális analfabéta vagy és még életedben nem dugtál de akkor legalább dugulnál el. És nehogymár te legyél megsértődve mert nem vagyunk vevők a hülyeségeire.
2016. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
98%
Hogy lehet akkor szerinted alvas kozben veletlen bedugni, es eszre sem venni hogy egyre kozelebb es kozelebb kerulsz az orgazmushoz? Ilyen nincsen. Ahogyan olyan sem hogy egy no nem ebredne fel ra, hogy eppen valaki a szaraz huvelyebe szeretne bejutni.
2016. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
Inkább azért aggódj, hogy te már annyitól elsülsz, hogy bedugod. Nem irigylem a barátnődet.. :)
2016. máj. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!