Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti elhagynátok csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti elhagynátok csak azért a barátnőtöket, mert nem engedi szájba, arcra, illetve nem nyeli le?

Figyelt kérdés
Párom mondta, hogy volt olyan exe, aki nyelte, mint kacsa a nokedlit. Én viszont visszataszítónak találom. Mehet hasra, testre, de az arc tabu. 20L
2016. máj. 6. 11:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokáig tartottam ettől, annyira, hogy egyszer rávettem magam, hogy megtegyem, nehogy elhagyjon. A barátom emiatt leszidott, hogy ő ezt nem élvezi, ha nekem kellemetlen. Azóta semmi problémánk nincs ebből. Szerintem ha tényleg szeret, akkor pont nem az fogja érdekelni, hogy mehet-e az arcodra, vagy a szádba, vagy sem. Elhagyni meg végképp nem fog érte.
2016. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
30%
Nekem annyi lenne a minimum elvárás, hogy elmehessek a lány szájába, utána felőlem ki is köpheti. Amúgy bármilyen beteg dolgot is kipróbálnék, de tisztába vagyok vele hogy ez nem lehet elvárás.
2016. máj. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Ezért biztos nem főleg ha játékos a popsija !!
2016. máj. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem hagynám el ezért, de zavarna.
2016. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

nekem a pasim utálja ha nem veszem ki a számból ha élvez

egyszerűen nem szeret szájba élvezni ...


fura ...

2016. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nálunk is van orális kényeztetés, 69, valamint (arcon/szájon kívül) mindenhova élvezés. Sőt mi análisan is izgatjuk egymást kölcsönösen.

Viszont az arcomra nem hagynám soha, akkor már inkább a számba, de le nem nyelném. Már csináltam neki párszor végig, de korábbi (más partnerrel) rossz élmények miatt nem annyira vágyom rá. Azt meg hülyeségnek tartom, hogy úgy csinálom, hogy közben belül szenvedek.

Azért nem nyelném le, mert valahogy nem bírom az ízét meg az állagát, szagát se. Exemé rendesen finom volt, a jelenlegi páromé édeskés (amire mindenki törekszik), nagyon erős illata van, ha megérzem egyből émelyegni kezdek. Ráadásul az állaga is olyan darabkás vagy nem tudom. Nem beteg amúgy, teljesen normálisnak számít, de valahogy nem bírom.

Ettől függetlenül isteni és változatos a szexuális életünk. Valószínűleg együtt fogunk megöregedni is.

23L

2016. máj. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem hagynám el emiatt, ez csak "egy" dolog az emberi együttlét során, ha a szex működik egyébként, akkor semmi gond nem lehet ha a srác normális. Ha nem normális, akkor elhagy, de tuti hogy ekkor nem is szeret!!

47/F

2016. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
20%

Én speciel nem szeretem az orált sem, legalábbis kapni a lány részéről, barátnőmnek sem szívesen adom a szájába a farkam! Szóval emiatt nem dobnám, inkább örülnek, ha elfogadna így! Ellenben én imádok nyalni, van, hogy napi 3-4 alkalommal is megteszem neki! Mennyei!:-P

10-ből hány lány utasítana el engem így szerintetek?:-D

20/F

2016. máj. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
12%
Nem hagynám el(egyből). Nem is szereted, ha nem fogadod el így!
2016. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
42%

Emiatt ne aggódj. Majd megteszi neki más.

Gondolom neked is van olyan vágyad amit ő nem teljesít és ezért nem rinyálsz.

2016. máj. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!