Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti elhagynátok csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti elhagynátok csak azért a barátnőtöket, mert nem engedi szájba, arcra, illetve nem nyeli le?

Figyelt kérdés
Párom mondta, hogy volt olyan exe, aki nyelte, mint kacsa a nokedlit. Én viszont visszataszítónak találom. Mehet hasra, testre, de az arc tabu. 20L
2016. máj. 6. 11:18
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
ja emellett ugyanúgy a számba veszem, orálisan mehet a dolog, de nem élvezhet bele.
2016. máj. 6. 11:18
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy hagynám el, én párom is pont ugyan ilyen. (sajna ő sem engedi)
2016. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
57%

Én dobnám ki azt a pasit aki ilyet elvárna.

Azért álljon már meg a menet!Párkapcsolat nem erről szól.

L/20

2016. máj. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Az én barátnőm engedi és nagyon jó érzés. Valamennyire őt is izgatja ez a dolog. De nem hagynám el, ha nem engedné. Van, hogy én se oda kívánok élvezni, hanem máshova. Szóval annyi más megoldás van, örüljünk mindennek! :)
2016. máj. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
nem, nem várja el, csak említette. De én mondtam neki, hogy engem nem vonz, illetve nekem nem okozna extra izgalmat, meg szerintem neki sem, erre azt mondta, hogy jólvan, nem erőlteti.
2016. máj. 6. 11:26
 6/24 anonim ***** válasza:
37%

Nos... sajnos nekem meg igényem a szájbaélvezés időnként. Nem szeretek pancsolni vele. S így az együttjárás se jött volna szóba veled, s nem lenne konfliktus helyzet.

A szex épp olyan alappillére egy jó kapcsolatnak mint az azonos értékrend és az érzelmek.


39F

2016. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
25%
össze se jönnék veled alapból vannak igényeim sex téren ! a párkapcsolat alapja a jó sex akárki akármit mond
2016. máj. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
34%

Az a lány sem százas aki akarata ellenére ilyet megcsinál.

A testi együttlétnek vannak más formái is,régebben nem volt ennyire divatos az orális szex,szüleink valószínűleg azt sem tudták hogy mi az,mégis jól elvoltak.A sperma a hüvelybe való,a teremtő így biztosította azt hogy az emberiség ne halljon ki.

Én undorodom tőle,soha nem engedném meg.20/L

2016. máj. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én megérteném, és eszembe sem jutna elhagyni azért, mert nem kívánja lenyelni. Nem minden nő szereti lenyelni, és én ezt maximálisan megértem.

Van még egy csomó hely, ahova mehet. Legegyszerűbb tisztázni az elején, hogy hova mehet, és nem kellemetlen a befejezés egyik félnek sem.


38/F

2016. máj. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Én nem szeretném hogy lenyelje , de viszont szeretem , ha szopiznak 40F
2016. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!