Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak tényleg nem szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg nem szeretik, ha az ő szájuk is ajakápolós lesz?

Figyelt kérdés

Barátom mindig panaszkodik ha puszit adok neki, hogy már megint ragacsos a szám, pedig csak ajakbalzsamot használok ha vele találkozok. Egyből elkezdi törölgetni a száját.

Ez tényleg ekkora tragédia?


2016. máj. 4. 20:31
 1/7 CptTomato ***** válasza:

Én utálom... főleg ha még egy kis finom apró csillámpor is van keverve bele.....

Ezalol egyedül az egyéjszakás kalandok kivételek....

2016. máj. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha meg rúzs vagy szájfény van rajtam, akkor nem ad puszit, vagy épp alig ér a számhoz.
2016. máj. 4. 20:32
 3/7 RRR ***** válasza:

nem

de ha rúzsos stb,akkor csak otthon van hosszú csók

2016. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak az tart tőle, aki fél hogy lebvzizzák miatta. Én letojom hogy ha olyan lesz a szám vagy rúzsos, akár még be is kenem magam a hecc kedvéért, de azt meg a barátnőm nem díjazná :D 26f
2016. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már bocsi, hogy ilyet mondok, DE neked meg mi a büdös Isten k.r.v.a f.s.z.á.é.r.t kell kikenni magadat, ha nem tetszik neki? Neki akarsz tetszeni nem??? Én is gyűlölöm...
2016. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát ezt elnézted, mert én magamnak akarok tetszeni elsősorban!

Ja és nem fogom hagyni kiszáradni a számat, mert őfelségének nem tetszik.

2016. máj. 5. 03:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én barátom sem kedveli, de nem is használok. Nem tudom, mennyi időt töltötök együtt, de ha csak 1-2 órát, vagy egy fél délutánt, akkor nem fog olyan vészesen kiszáradni a szád, főleg, ha egyébként kenegeted. Kivéve, ha nem iszol eleget, de azon meg egyedül te tudsz segíteni.

Kicsit hasonló esetet képzelj el: ha a fiúd nem borotválkozik meg, hanem hagyja borostásan, ami téged szúr minden alkalommal, az neked bejön? Mert lehet, hogy neki így tetszik az arca, de mi, nők, hajlamosak vagyunk ilyen téren megfeledkezni magukról, és követeljük, hogy márpedig borotválja le, mert szúr. És akkor egy fiú nem kérheti, hogy ne kenegesd magad minden alkalommal? :'D (Persze, lehet, hogy kedveled a szúrós pasikat, ízlések és pofonok, ez csak egy példa volt.:) )

2016. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!