Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket vonzanak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket vonzanak az izmos férfiak?

Figyelt kérdés
Ha igen linkelnétek képet kb mi az ami még belefér és mi az ami már túl izmos?
2016. máj. 4. 19:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Engem igen. Persze nem ezek a nagyon kigyúrt testépítő fazonok, azt túlzásnak tartom.


Nagyjából az ilyen:


[link]


Persze lehet hogy nem tűnik olyan "kigyúrtnak" de azért azt senki nem mondhatja hogy a Djokovic nem izmos meg erős.

2016. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ami nekem nagyon bejön:

az a 20:05 válaszoló 1. link.

Annál izmosabb ne legyen. :)

2016. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Persze nagyon vonzonak talalom az izmos pasikat:) a 9-es valaszolonak a tul izmos kepe nekem meg boven belefer sot:D mivel en is fitt vagyok ezert elvarom h az adott pasi is az legyen barmilyen kapcsolatban is vagyok vele:D ha egy kicsit lejjebbi szintet is utsz meg kerdezo szerintem mar sok lany helyben benedvesedik:)
2016. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Férfiként nézve: A 9. válasz 1. ember egy erősebb kezdőnek tűnik, a 2. rohadtul aránytalan. Lehet, hogy csak a kondi miatt látszik így, de szerintem hülyeség. Saját testsúllyal sokkal szebb teste lesz valakinek, ő egy remek példa:

[link]

2016. máj. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kár, hogy a saját testsúlyos képen levő csávó szinte 100%, hogy tol valamit, mert ilyen szárazra az életben nem kopaszodik le ilyen izomrömeghez callisthenic mellett.
2016. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!