Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nektek volt már olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek volt már olyan, hogy gazdagabb csajjal voltatok sokat, mert valami anyagi érdek fűzött hozzá titeket?

Figyelt kérdés
Tehát főleg ezért leápolni idősebb nőket?

2016. máj. 4. 15:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

211, de ez csak statisztika, átlag. Még csak nem is medián. Nagy a szórás, van aki már 400-al kezd, van aki 150-el. Nem mindegy az egyetem, város. Soroljam?

Értelmezd az ábrát. Az keres ennyit, aki nem ment tovább mesterkézpésre. Ott írja, az emberek 56%-a továbbtanult. Azok 100-al többet keresnek.

2016. máj. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
8: És a 314e Ft havonta neked sok pénz? Ó kisfiam...
2016. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne egyszer gazdagabb csajt találni, de nem nagyon megy. Pedig eskü eljátszanék a helyzetem fordítottjával, hogy ő fizet dolgokat, ő hív meg, ad ajándékot. Én kipróbálnám :)


A gond ott van, hogy mindenki szegényebb, akivel ismerkedem. Ötleteket szívesen fogadok :)

2016. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!