Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk egy buliban hogy lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk egy buliban hogy lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Lany vagyok kicsit felénk 18eves

Hogyan kezdemenyezzek vagy csak mosolyogjak es az mar egy jel ,amit eszrevesztek?

Van valami nagyon bena szöveg ,amivel odamennek hozzatok a lanyok? :D


2016. máj. 3. 21:22
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Akkor vedd úgy, hogy kutya nem szólt hozzád, de te idejöttél nekem ugatni. Ennyire hülye vagy? Írtam egy hsz-t, soroltam, hogy miket tartok röhejesnek, ha nem volt a hsz-edben, mit pattogsz? Akinek nem inge..

Egy lány nem kezdeményez, az nem kezdeményezés, hogy rámosolyogsz egy emberre. Az a kezdeményezés, ha fel akarsz szedni valakit.

Ha a lány megadta a jelet, hogy igen tetszel, és a fiú nem kezdeményez, akkor igenis nincs méltósága, ha azért is rámegy a fiúra.

2016. máj. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
71%

Most akkor idézzelek?


"Azért durva, hogy egy lánynak ennyire ne legyen méltósága :D

Miért nem mész oda azt térdelsz le előttük egyből?"


Ember, hol írta a kérdező, hogy partyribbanc akar lenni, meg mások farkát bámulni akarja? Olvasd már el a kérdező kommentjeit, kérdezte mivel szólítson le valakit, még írta is a kérdésben, hogy kissé félénk. De biztos egyből térdelni szeretne.. A leszólítás kezdeményezés, de majd biztos te mondod meg, hogy mit csinál egy nő és mit nem. Attól, hogy te olyan vagy, még van másfajta nő is. Igen, vannak tutyimutyi férfiak is, és? Ki vagy te, hogy ítélkezz felettük? Meg úgy bárki felett?

2016. máj. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

Ő oda akar menni egy fiúhoz, százszor leírták neki, hogy ilyen helyeken max. dugásra kellhet, és ő kérdezgetett tovább, szóval nem zavarja.

Tudod, ha egy kicsit több intelligenciád lenne, te is a szavak mögé látnál.

Tudod, nem kell ehhez ELTÉn végzett, pszichoanalízisben profi pszichológusnak lenni. Be akar pasizni, meg akarja magát keféltetni. Úgyis letagadja majd...

2016. máj. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

Na jó mostmár végem, befejeztem. :D Te ebből kihoztad azt, hogy ő meg akarja dugatni magát. :D

Csak megsúgom, sokszor ismerkedtem már bulikban, egyszer sem volt célom megdugni és otthagyni az illetőt. Na de mindegy, te úgyis mindenkinél jobban tudod ki mit miért csinál. :D

2016. máj. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Ja, hogyne. Visszautasítottad volna a puncit egy neked tetsző lánytól. Na menjél máshova vetíteni.
2016. máj. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Nem utasítottam volna vissza. De ha ismerkedtem nem a dugás volt a célom.
2016. máj. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
71%

62%

Szánalmas vagy. A kérdező Sehol sem írta, hogy dugni akar csak, hogy hogyan Tegye meg az első lépést. Igazi lusta dög vagy akinek ráadásul még téves felsőbbrendűségi képzete van. Mert nyilván leesne a gyémánt kitona a fejedről ha csak a kusujjadat is megmozdítanád. És pont te kezdtél el beszólni.

2016. máj. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Szánalmas, frusztrált, örökszűz, munkanélküli srácok, akik még hajnali kettőkor is itt fröcsögnek.
2016. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Biztos bármihez is köze van annak, hogy ki mikor számítógépezik. Én pl pont a munkám miatt olvastam a GYK-t hajnalban. Vicc, hogy egyesek miket tudnak megállapítani pár GYK válasz alapján.
2016. máj. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

WOW, te mindig itt vagy? :D Munkád miatt, lol XDDDDD

Dugulj el, looser.

2016. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!