Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk egy buliban hogy lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk egy buliban hogy lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Lany vagyok kicsit felénk 18eves

Hogyan kezdemenyezzek vagy csak mosolyogjak es az mar egy jel ,amit eszrevesztek?

Van valami nagyon bena szöveg ,amivel odamennek hozzatok a lanyok? :D


2016. máj. 3. 21:22
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
6%

Azért durva, hogy egy lánynak ennyire ne legyen méltósága :D

Miért nem mész oda azt térdelsz le előttük egyből?

2016. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
82%
Igen, ha már egy lány kezdeményez, akkor már nincs méltósága.. Mennyi hülyeséget tudtok írni.
2016. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
29%

haha :)

sok kanos fiútól mit is vártam ezen az oldalon, akik egy lányt sem mernek leszólítani..

lepontoznak, beszólogatnak.

NEM a lány dolga kezdeményezni, jó, maximum ha szeret egy fiút tényleg, de könyörgöm, nem a buliban egy random srácnál 0 érzelmi, de még 0 ISMERETTSÉGI kötelékkel

na ezért nincs méltósága.

akkor halgass rájuk, magassarkú, miniszoknya, dobáld a hajad lol... dobd ki mindened, menj oda a fiúkhoz, ÉRINTSD MEG őket, öleled meg őket, mássz rájuk, bámuld a farkukat

legyél egy kis party r.banc

egyel több vagy kevesebb ilyen lány, nem számít már :D

aztán ne csodálkozz ha azon kapod magad, hogy csak egy tárgy van a férfiak számára, amibe ürítenek :D

L

2016. máj. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
76%

#13 Mintha a két végleg között nem lenne középút. Nem kell ribbancnak öltöznie, meg mások farkát fogdosni csak úgy, attól hogy pár kommentelő ezt írta. Nem is írta a kérdező, hogy ezt szeretné tenni. Csupán le akarja szólítani azt aki neki tetszik, vagy szemezni vele, igen ettől már tényleg nem lesz méltósága.

"A férfiaknak kell kezdeményezni" - hát persze, a nőknek meg a konyhában a helye, főzzön, mosson, takarítson, ez a dolga nem? Már rég nem azt a kort éljük.

2016. máj. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
69%

Ide tévedt egy férfigyűlölő, femináci... Azt hittem, hogy csak a felnőtt párkapcsolatokban élik ki magukat. :-(

Ha már annyira az "egyenlőség" híve vagy, akkor ne csak a jót irigyeld a férfiaktól, hanem a kellemetlen részeket is.

Ha már úgyis mindig mindenben a nő dönthet, akkor hadd kezdeményezzen már? Miért kell itt is hirdetned a depressziódat? Miért baj, ha egy nő tenni akar magáért, és nem mindent a férfiaktól vár el?

Ne is válaszolj, nem vagyok rá kíváncsi, úgyis csak ismételgetnéd önmagad.

2016. máj. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
80%

egy feminista pont azt mondaná, hogy a nő is kezdeményezhet, mert egyenlőek vagyunk, illetve kiakadna ezen, hogy a nőnek a konyhában a helye

legalább tudnátok mivel próbáltok oltani a nagy ellentmondásaitokban

rühellem őket, a nőknek meg a férfiaknak is megvan a szerepük

a nőnek igenis tudnia kell a konyhában tevékenykednie, nem csak a seggét ráznia a diszkóban

pont azért van ennyi frusztrált, tutyimutyi $eggfej mint ti, akik még 25 évesen az anyjuk szoknyája mellett vannak és a nőtől várják el, hogy felszedjék őket, a neten meg 20x akkora a szájuk mint élőben :)

a liberalizmus miatt

sorkatonaság se ártana

2016. máj. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
81%
Hm, én egyetértek veled amúgy, legalábbis ebben a tutyimutyi-sorkatonaság-agyhalott feministák dologban.
2016. máj. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:

#16


Nem tudom miért kell többesszámba beszélni. De rengeteg hülyeséget tudsz összehordani. Nem magyaráztad meg, hogy miért veszíti el a méltóságát azzal, ha leszólít egy neki tetsző srácot.

De tegyük fel: van egy csaj, akinek megtetszik egy férfi. A férfinek nem tűnik fel a csaj, pedig tetszene neki, de így nem szólítja le. Na most akkor a csaj csak úgy hagyja ott, hiába tetszik neki, és valószínűleg a srácnak is a csaj, csak mert azzal, hogy leszólítja elveszíti a méltóságát?

(Az, hogy így ítélkezel fölöttem egy válasz miatt amúgy nem utal túl sok intelligenciára.)

2016. máj. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

Ki beszélt leszólításról? Ez volt a felsorolásomban? Hát ez nem sok intelligenciára utal. :)

Szövegértés: 1-es

Ferdítés, hazudozás: 5-ös

Menj inkább aludni, ez egy meddő vita lenne úgyis.

2016. máj. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
68%
#19 Olvasd már el a válaszaimat. Leírtam, hogy a kezdeményezés nem egyenlő a ribbanckodással. De te csak azt hajtod, hogy az nem méltóságteljes egy nőtől. De mindegy, úgysem fogod megérteni.
2016. máj. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!