Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor ez az orgazmus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez az orgazmus?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ilyenféle kérdés található itt, de ez mégis kicsit komplikáltabb. Szeretkezés közben sosem volt még orgazmusom, legalábbis olyan nem amilyenről a nők szoktak beszélni. Sosem volt még az az ,,úristen" érzésem, hiába élvezem a dolgot. Általában úgy megy, hogy nagyon élvezem, aztán egyik pillanatról a másikra már egyáltalán nem, semlegesség válik, nincs az a "húde" érzés, se remegés, se semmi.

Pedig orális szex közben lenni szokott.

Akkor most ez normális? 18/L



2016. máj. 2. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem igazán értem de biztos azért mert még reggel van. :D

A lényeg, hogyha az orgazmus lenne akkor tudnál róla.:)

2016. máj. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor miért múlik el a nagy élvezet egyik pillanatról a másikra?
2016. máj. 2. 08:18
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

hogy miért múlik el, azt nem tudom


a puncidban akkor lesz orgazmusod, ha a párod farka a g pontod ingerli. egyébként meg a lényeg, hogy VAN orgazmusod! :-D

2016. máj. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez is igaz, csak kíváncsi vagyok a másik féle ,,húhaa" érzésre is..
2016. máj. 2. 08:43
 5/8 anonim ***** válasza:

NINCS másik féle húha érzés, olyan vagy hogy orgazmus, és az pont olyan akkor is, ha hüvelyedben érzed, vagy ha álmodban, vagy ha a melled ingerlik, vagy stb.

Baromság azt várni, hogy egy teljesen új dologgal ismerkedsz meg.

Orális szex közben elélvezel, behatolásnál meg nem. Van ez így.

A jó érzés meg elmúlik, mert túldörzsölitek a hüvelyt, és/vagy kiszáradsz, és kellemetlen lesz.


Esetleg legközelebb ne végig csináljátok az orált, és behatolás után simogasd te a csiklódat. Lesz ott húha. :D

2016. máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kérj sok orálist..
2016. máj. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat! :)

Rajta leszünk az ügyön.. ;)

2016. máj. 2. 09:39
 8/8 anonim ***** válasza:

"olyan vagy hogy orgazmus, és az pont olyan akkor is, ha hüvelyedben érzed, vagy ha álmodban, vagy ha a melled ingerlik, vagy stb."


"Pont olyan"?


Erről szerintem azért egyszer kérdezz már meg pár nőt, aki át tud élni orgazmust csikló ingerléssel és hüvelyi stimulációval is. :-))


(Vagy ha erre nincsen lehetőséged, akkor akár érdemes akár ezen a fórumon elolvasni, hogy hasonló kérdéseknél mit írnak le ezzel kapcsolatban.)

2016. máj. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!