Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Belemennétek párcserébe egy ismerős párral?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, múltkor felhívott sörözni magukhoz. Már akkor kellett volna gyanút fognom, amikor olyan szinten nyalták-falták egymást az orrom előtt a barátnőjével, csak én azt hittem, h szimplán bunkók, vagy nagyon szerelmesek :D

Pár napja egy buliba elvittem a barátnőmet is magammal, ott volt az említett pár is és nagyon ragaszkodtak h menjünk fel dumálgatni, piálni.. mi persze felmentünk a barátnőmmel, hamarosan újra kezdődött egymás nyalás falása... megin sz . rul éreztem magam, de aztán gondoltuk h kevésbé ciki ha mi is elkezdünk smárolni mint nézzük.

Szóval smárolunk erre a srác meg a barátnője valszeg úgy érezte h szabad utat kapott, megkérdezték kicsit esetlenül h mit szólnák egy négyeshez.. (pontosabban mint később kiderült párcserébe, mert nincsenek biszex hajlamai)


Mondom wtf ugye csak viccelnek? Kiderült h komolyan gondolták, eredetileg a srác barátnője vetette fel..

És h mi szimpatikusak vagyunk neki


(Tudni kell egyébként h a srác eléggé önbizalomhiányos, a csaja meg nem kicsit jó csaj - de egyébként a barátnőm is az. Viszont a srácot lehet h a barátnője "rángatja" ebbe az egészbe)


Namost azt mondtuk h nem köszi, szerencsére nem sértődtek meg és azt mondta a csaj h oké semmi gond, bármikor meggondolhatjuk magunkat ....


nem mondom h nem játszottam el a gondolattal de mégis csak a haverom, a barátnőm meg olyan akit nem adnék oda senkinek :D eleve zavarba lennék az egésztől, nem elég h még azt se tudom ez hogy szokott menni, most akkor egymás mellett az ágyon v mi.

a barátnőm orra előtt szexelek mással, de ő is mással szexel. eléggé furcsa helyzet lenne nekem, de valahol mégiscsak kipróbálnám egyszer...


2016. ápr. 27. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélj erről a barátnőddel, de ha eddig nem fordult meg a fejedben akkor hagyd ki.
2016. ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Barátnőd mit szólt ehhez?

Szerintem ismerőssel nem érdemes ilyet játszani, mert csak a baj lesz belőle.

2016. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Barátnőm azt mondta h kipróbálná egyszer, csak nem biztos h velük. De ő jobban örülne egy hármasnak (a csajjal)
2016. ápr. 27. 18:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez így már más.

Ebből baj nem lehet(ha kerestek másik lányt).

2016. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mennék bele párcserébe, már attól elkapna az ideg, ha valaki lekapná a páromat, nemhogy szex. Van aki képes erre, én biztos nem :D
2016. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem ebbol annyi jott le hogy nem tartja vonzonak a spanod, ezert szerintem ezt ne eroltesd. En megkerdeznem hogy van olyan bnoje akivel ez menne?

Biztos van ;)

2016. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha kíváncsiak vagytok, de féltékenyek vagytok egymásra, akkor majd csak akkor próbáljátok ki, ha már nem vagytok együtt.
2016. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!