Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vibrátort szeretnék venni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vibrátort szeretnék venni egy lánynak, érdekelne hogy lányoknak akiknek itt van az milyet használ, mennyire vált be?

Figyelt kérdés
Privátban is lehet válaszolni, és köszi a válaszokat :)
2016. ápr. 27. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a tojásvibrátor vált be.
2016. ápr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá tőle az a tuti :)


Én is kaptam meglepinek,,jó jó örültem neki,de én pont nem olyat szerettem volna :)

Vegyétek meg együtt :))

2016. ápr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát ez a csajtól függ..


ha bevállalósabb, meg izgatja a nagy méret, és szereti ha kitölti a punciját, akkor mehet a nagyobb méretű, realisztikusan kinéző vibrátor


ha nem annyira, akkor egy kisebb, diszkrét, dizájnosabb fajtát javaslok


első körben 10 ezernél többet nem szánnék rá, mert egyénfüggő h mi jön be, de kevesebbet se.


az olcsó fajták nem annyira jók, túl gyenge a rezgése, túl műanyag stb.


feltétlen vízállót vegyél amit lehet forró vízben mosni, a higénia fontos, az meg nem jó ha elromlik mert belefolyik a víz tisztításkor.


a szilikonosak jók, a műanyagot hanyagold. az a jó ha lehet állítani a rezgés erősségét, lehetőleg viszonylag könnyen.


egyébként meg bármilyet veszel izgi lesz kipróbálni ha nem jön be akkor ne keseredj el, a csjaok nagyon válogatósak e téren, legközelebb együtt menjetek akkor el szex shopba, vagy netről rendeljetek olyat amire vágyik

2016. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
oboa + mogyórókrém
2016. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit, sz@t se ér a vibràtor az igazinàl nincs jobb
2016. ápr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nyuszisat.
2016. ápr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!